Ана Іванович - перша ракетка світу

9 червня 2008, 08:27
💬 0
👁 4

Сербка Ана Іванович, яка здобула перемогу на турнірі Roland Garros, очолила опублікований у понеділок, 9 червня, новий рейтинг-лист WTA.

На місці першої ракетки світу вона змінила росіянку Марію Шарапову, яка опустилася на другу позицію. В Іванович після завершення Roland Garros в активі 4222 очка, у Шарапової - 3806 очки. Третю позицію займає ще одна представниця Сербії, Олена Янкович, у якої 3755 очко в активі.

У чемпіонатських перегонах WTA, за підсумками якої визначається вісімка найсильніших тенісисток сезону, лідерство також захопила Іванович, у неї 2671 очко. Янкович розмістилася на другому місці (2505 очок), а Шарапова, що лідирувала значну частину сезону, тепер йде третьою (2395 очків).

У вісімку найсильніших входять також американка Серена Уільямс (1765 очко), а також росіянки Кузнєцова (1680 очків), Дементьєва (1536 очків), Сафіна (1533 очка) і Віра Звонарьова (1462 оічка).

У суботу, упевнено перемігши у фіналі росіянку Дінару Сафіну, сербська тенісистка Ана Іванович вперше у свій кар'єрі виграла Відкритий чемпіонат Франції з тенісу.