Український рапірист завоював бронзу на Чемпіонаті Європи

7 липня 2008, 11:00
💬 0
👁 8

У неділю, 6 липня, у Києві, на чемпіонаті Європи з фехтування українець Андрій Погребняк виборов бронзову медаль у змаганні рапіристів.

У півфіналі 20-річний киянин з рахунком 9:15 програв британцеві Лоуренсу Галстедові.

У фіналі Галстед зустрівся з італійцем Андреа Кассара. Переміг італієць. До чвертьфіналу турніру рапіристів у неділю дійшов також український спортсмен Богдан Гурієнко.

У жіночій шпазі з українок лише Анфіса Почкалова дійшла до 1/8 фіналу, де львів'янка поступилася росіянці Ганні Сивковій 10:15.

Чемпіонат Європи з фехтування стартував у Києві в суботу. Для України найкращим результатом першого дня турніру стало п'яте місце шабліста Володимира Лукашенка. До бронзи йому не вистачило одного уколу (рахунок чвертьфінального матчу проти румуна Міхая Коваля – 14:15). Переможцем став білорус Олександр Буйкевич. Для Білорусі це перша медаль чемпіонатів Європи в чоловічій шаблі.

У жіночій рапірі найкращий результат українок – 10-е місце Ольги Лелейко. Перемогла француженка Аделін В’юлем.