Київ-2008: Росіянка взяла золото

8 липня 2008, 10:52
💬 0
👁 5

У понеділок, 7 липня, російська шаблистка Софія Велика завоювала золоту медаль Чемпіонату Європи з фехтування, який проходить нині в Києві.

У змаганнях шаблисток міг бути російський фінал. Але в першому півфінальному двобої Катерина Федоркіна, більшу частину зустрічі володіючи ініціативою, наприкінці випустила італійку Іларію Б’янко вперед – 13:15.

У другому півфіналі Софія Велика не залишила шансів угорській спортсменці Ріці Бенко – 15:5. У фіналі Софія повела 8:0 і врешті впевнено перемогла Б’янко (15:10), ставши дворазовою чемпіонкою Європи в особистій першості. Катерина Федоркіна завоювала бронзу.

У турнірі шпажистів найкращим став угорець Геза Імре. У фінальному двобої змагань шпажистів Імре виграв у німця Мартіна Шмітта (15:11) і вперше став чемпіоном Європи, хоча й має велику колекцію різних титулів.

Українці в понеділок залишилися без нагород. У вівторок на Євро-2008 починаються командні змагання.