💬 0
👁 3

Головний тренер московського Спартака Станіслав Черчесов перевів капітана команди Єгора Титова й українця Максима Калініченка в другий склад.

Крім Титова й Калініченка з дублем будуть тренуватися півзахисник Моцарт, повідомляє офіційний сайт клубу.

У матчі з армійцями Титов і Моцарт зіграли по 90 хвилин, а Калініченка замінили після першого тайму. Після зустрічі Черчесов заявив, що в неділю він поговорить зі своїми футболістами.

У турнірній таблиці чемпіонату Росії Спартак посідає четверте місце, набравши 20 очок у 13 матчах. Після перерви, пов'язаної з Євро-2008, спартаківці програли обидві зустрічі (Тереку (1:3) і ЦСКА).

У суботу, 12 липня, Спартак зазнав великої поразки від ЦСКА (1:5). Спартак не може перемогти Армійців от уже сім років.