Українка завоювала золото Чемпіонату Європи

18 липня 2008, 09:06
💬 0
👁 8

У четвер, 17 липня, українська спортсменка Вікторія Терещук стала чемпіонкою Європи з сучасного п’ятиборства серед жінок.

Це перший континентальний титул Вікторії Терещук. До цього срібному призерові Чемпіонату світу жодного разу ще не вдавалося підкорити європейський п'єдестал.

"Я дуже рада цій нагороді, адже перед Олімпійськими іграми приємно відчути смак перемоги, це надихає", - сказала українська спортсменка.

Вікторія Терещук на 84 очка випередила спортсменку з Литви Лауру Асадаускайте, що стала срібним призером континентальної першості. Бронза в білоруски Настасії Самусевич.

Змагання жінок на чемпіонаті Європи з сучасного п’ятиборства, що проходили в Москві, завершилися вчора, 17 липня.