Чемпіонат Росії: Блохін осідлав армійського коня

20 липня 2008, 15:50
💬 0
👁 8

Чемпіонат Росії. Прем'єр-ліга.14- й тур ЦСКА (Москва) - ФК Москва - 0:2 Гол: Іванов (5),Чіжек(69)

Москва. Стадіон Лужники. Початок матчу: 15.00

Арбітр: Олексій Ніколаєв (Москва)

ЦСКА: Акінфєєв - А. Березуцький, Ігнашевич, В. Березуцький, Шемберас, Мамаєв, Одіа, Красич, Жирков, Дзагоєв, Вагнер Лав

Тренер: Валерій Газзаєв

Москва: Жевнов - Годунок, Рікардо Лаго, Чіжек, Ребко, Кузьмін, Йоп, Калешин, Бракамонте, С. Іванов, Чеснаускіс

Тренер: Олег Блохін

5-а хвилина. ЦСКА починає матч дещо розслабленно, і отримує відразу покарання - після подачі з кутового забиває центральний захисник Станіслав Іванов, що вчасно прийшов на стандарт і  пробив м'яч. 0:1. Гарний старт для команди Олега Блохіна.

9-а хвилина. Ще один момент створюють номінальні гості - м'яч після далекого удару потрапляє в поперечину воріт Акінфєєва.

40-а хвилина. Після фолу Ребка арбітр призначає штрафний. З 30- ти метрів Сергій Ігнашевич потужно прострілює по воротах - м'яч проходить трохи вище дев'ятки воріт.

62-я хвилина. Красич розбігся в штрафний, різко пригальмував, і пішов від опіки захисників - як красиво Жевнов потягнув  удар, що обводить.

69-а хвилина. Після подачі з лівого флангу абсолютно самостійно Чіжек чітко пробиває з лінії воротарського повз Акінфєєва. 0:2. Де ходить захист?

Матч завершений. Олег Блохін зумів вичавити максимум результату зі своєї команди.