Арештовано ініціаторів заворушень під час матчу Зеніт-Локомотив

24 липня 2008, 06:00
💬 0
👁 4

Міліція затримала 40 уболівальників московського футбольного клубу Локомотив за бійку на петербурзькому стадіоні Петровський на матчі Зеніт-Локомотив.

"За підсумками бійки, яка відбулася в другому таймі, затримано 40 людей, усі вони москвичі. Наразі на всіх них оформляють протоколи, а найближчим часом  їх доправлять у суд. Думаю, багато хто може отримати й по 15 діб", - розповіло джерело РІА Новини.

Спочатку надміру буйні шанувальники Локомотива задирали вболівальників Зеніта, але ті не піддалися на провокацію, і тоді фанати Локомотива влаштували бійку один з одним. Розпашілих бійців довелося рознімати ОМОНу, додало джерело.

Джерело також повідомило, що перед матчем за пиття алкогольних напоїв і дрібне хуліганство були затримані ще десять людей, з них шість – петербуржці і четверо – москвичі.

На матчі чемпіонату Росії з футболу між пітерським Зенітом і столичним Локомотивом, який проходив у Петербурзі на стадіоні Петровський, відбулася сутичка вболівальників.

Усередині другого тайму Локомотив забив гол у відповідь. Матч скінчився з рахунком 1:1.