Медведєв пішов у відпустку

4 серпня 2008, 08:12
💬 0
👁 4

З понеділка, 4 серпня, президент Росії Дмитро Медведєв вирушає у тижневу робочу відпустку.

"Як очікується, до кінця тижня Дмитро Медведєв у ході робочої відпустки відвідає міста, розташовані на Волзі. У ряді з них президент проведе робочі зустрічі й наради", - повідомили у прес-службі президента РФ.  

Це перша робоча відпустка Медведєва на посаді президента РФ, на яку він був обраний 2 березня цього року. Його супроводжуватимуть дружина і син.