Дрогба дає Шевченку шанс
4 серпня 2008, 12:03
💬
0
👁
12
Головний тренер Челсі Луїш Феліпе Сколарі сказав, що основний форвард аристократів Дідьє Дрогба пропустить початок сезону через травму коліна.
Іваурієць не зіграє в матчі першого туру англійської прем'єр-ліги з Портсмутом, а також у наступному двобої проти Уїгану.
"Якщо все буде добре, Дідьє зможе повернутися наприкінці серпня. Однак коліно завжди річ непередбачувана: неможливо заздалегідь сказати точну дату повернення", - наводить слова бразильського фахівця Sky Sports.
"Я щодня розмовляю з клубним лікарем, що доповідає про хід відновлення Дрогби. Учора він займався в тренажерному залі, й, імовірно, уже через тиждень розпочне тренування на полі. Однак він не буде грати, поки не набере оптимальної форми", - додав Сколарі.
За матеріалами: Спорт-Экспресс