Реал представив ван дер Варта

5 серпня 2008, 14:43
💬 0
👁 7

Голландський півзахисник Рафаель ван дер Варт сьогодні, 5 серпня, був представлений як футболіст мадридського Реала.

Під час презентації на Сантьяго Бернабео футболіст уперше одягнув футболку іспанського клубу й заявив, що разом зі своєю командою має намір виграти багато титулів.

"У моїй новій команді багато зірок, тому я маю боротися за місце в основі. У будь-якому разі, якщо мені доведеться сидіти на лаві запасних, це не буде проблемою", - заявив під час презентації голландець.

"Головна мета Реала - перемога в Лізі Чемпіонів. Я в стані допомогти команді, але для цього дуже важливо багато грати", - зазначив ван дер Варт.

 


Reuters
Ван дер Варт у Мадриді

 

Раніше зоряний футболіст успішно пройшов медобстеження, повідомляє Marca.

"Ми провели кілька тестів і не виявили ніяких проблем. У ван дер Варта не було ніяких проблем протягом  останніх двох-трьох років. У нього бездоганне здоров'я, і він готовий грати за команду Бернда Шустера", - наводить слова голови медичної служби Реала доктора Дієса офіційний сайт клубу.

Рафаель ван дер Варт перейшов у Реал з Гамбургу. Трансфер голландця обійшовся мадридському клубу в млн. євро.

матералам Спорт сегодня