Українські шаблістки пробилися у фінал

14 серпня 2008, 06:31
💬 0
👁 12

У четвер, 14 серпня, жіноча збірна шаблісток, перемігши з рахунком 45:39 потужну команду США, вийшла у фінал і тепер змагатиметься за золото Пекіна.

Збірна України в складі Галини Пундик, Олени Хомрової та Ольги Харлан, поступаючись під час матчу американкам, знайшли в собі сили зламати хід двобою і перемогти з загальним рахунком 45:39.

У фіналі українки поборються з командою китайських шаблісток, які в півфіналі перемогли француженок.

Фінальний матч Україна-Китай розпочнеться о 14:20 за київським часом.

На шляху до півфіналу збірна України здолала збірну Росії.

 

uaSport.net