Китай завоював 48-е золото
У суботу, 23 серпня, були розіграні чергові комплекти олімпійських медалей у веслярів.
Золото у веслуванні на каное-двійці на дистанції 500 метрів дісталося китайцям Менгу і Яню, другими були росіяни Сергій Улєгін і Олександр Костоглод, третіми фінішували німці Крістіан Гілле і Томаш Віленцек.
Українці Максим Прокопенко і Сергій Безуглий фінішували лише восьмими.
Останній комплект медалей олімпійської веслувальної програми розіграли жінки на дистанції 500 метрів.
Перемогу в запливі байдарок-двійок отримав угорський дует Каталіна Ковач і Наташа Янич. Другими були польські спортсменки Беата Миколайчик і Анета Конечна.
Бронза дісталася француженкам Марі Делаттре і Анне-Лорі Віар.
Раніше золото у веслуванні на байдарці-двійці на дистанції 500 метрів узяли іспанські спортсмени Саул Кравіотто і Карлос Перес.
Срібло у німецького дуету Рональда Раухе і Тіма Віскоттера, бронза у білорусів Романа Петрушенка і Вадима Махньова.
Золото у веслуванні на одиночній байдарці виграла українка Інна Осипенко-Радомська, а Юрій Чебан завоював бронзову нагороду у веслуванні на одиночному каное.