Китай завоював 48-е золото

23 серпня 2008, 11:29
💬 0
👁 9

У суботу, 23 серпня, були розіграні чергові комплекти олімпійських медалей у веслярів.

Золото у веслуванні на каное-двійці на дистанції 500 метрів дісталося китайцям Менгу і Яню, другими були росіяни Сергій Улєгін і Олександр Костоглод, третіми фінішували німці Крістіан Гілле і Томаш Віленцек. 

Українці Максим Прокопенко і Сергій Безуглий фінішували лише восьмими. 

Останній комплект медалей олімпійської веслувальної програми розіграли жінки на дистанції 500 метрів. 

Перемогу в запливі байдарок-двійок отримав угорський дует Каталіна Ковач і Наташа Янич. Другими були польські спортсменки Беата Миколайчик і Анета Конечна. 

Бронза дісталася француженкам Марі Делаттре і Анне-Лорі Віар.  

Раніше золото у веслуванні на байдарці-двійці на дистанції 500 метрів узяли іспанські спортсмени Саул Кравіотто і Карлос Перес. 

Срібло у німецького дуету Рональда Раухе і Тіма Віскоттера, бронза у білорусів Романа Петрушенка і Вадима Махньова. 

Золото у веслуванні на одиночній байдарці виграла українка Інна Осипенко-Радомська, а Юрій Чебан завоював бронзову нагороду у веслуванні на одиночному каное.

uaSport.net