Серена Вільямс утретє виграла US Open

8 вересня 2008, 13:43
💬 0
👁 3

Американка Серена Вільямс стала переможницею Відкритого чемпіонату США з тенісу.

У фінальному двобої Вільямс, посіяна під 4-м номером, завдала поразки сербці Олені Янкович – 2-ій ракетці змагань – із рахунком 6:4, 7:5.

Поєдинок тривав близько 2 годин і 15 хвилин. У другій партії Янкович вела 5:4, подавала і вела 40-0, маючи 3 сетболи, але Вільямс-молодша якимсь неймовірним зусиллям змогла відіграти ці м'ячі, зрівняти рахунок, а потім узяти два гейми, що і вирішило результат двобою.

Цей титул із турнірів серії Великого Шолома став для Серени 9-м за рахунком. Раніше вона тричі перемагала на Australian Open (2003, 2005 і 2007 років), один раз на Ролан Гаррос (2002), двічі на Вімблдоні (2002 і 2003) і двічі - на US Open (1999 і 2002). Вона стала 6-ою тенісисткою, якій удалося виграти 9 або більше титулів на цих престижних турнірах. Вона приєдналася до Маргарет Корт, Кріс Еверт, Мартіни Навратілової, Штеффі Граф і Моніки Селеш. Найближчим часом поповнити цей список може лише старша сестра Вільямс - Венус, у якої 7 трофеїв із турнірів Grand Slam.

Вигравши US Open, Серена Вільямс стала першою в рейтингу Жіночої тенісної асоціації (WTA). Цей тиждень на вершині рейтингу стане для неї 58-й за рахунком. А перші 57 тижнів вона провела на троні з липня 2002 року по серпень 2003.

Жіночий фінал на Відкритому чемпіонаті США був перенесений із суботи на неділю через дощ. Чоловічий же фінал, у якому зіграють швейцарець Роджер Федерер (2-й номер посіву) і британець Енді Мюррей (6), пройде сьогодні, 8 вересня.