Кубок Девіса: Україна починає з перемоги

19 вересня 2008, 15:24
💬 0
👁 5

У п'ятницю, 19 серпня, у Дніпропетровську стартував матч плей-офф Україна - Португалія, переможець якого отримає право в наступному сезоні грати у Першій групі Євро-африканської зони Кубка Девіса.

У стартовому двобої дня перша ракетка України Сергій Стаховський не без проблем упорався з Гастао Еліашем.

Кубок Девіса

Стаховський - Еліаш - 3:0 (6:4, 7:6, 6:4)

Перший сет Стаховський виграв із рахунком 6:4, витративши на непоступливого португальця 44 хвилини.

На початку другого сету Еліаш повів, проте українець зрівняв становище і навіть вийшов уперед 4:3, але також не зміг утримати перевагу, дозволивши суперникові зробити брейк - 5:5.

Далі суперники узяли по гейму, і доля сету вирішувалася на тай-брейку, де переміг досвід в особі Стаховського - 7:5.

Третій сет поєдинку також пройшов у впертій боротьбі, проте і тут Стаховський був сильнішим - 6:4.