Шанхай ATP: Давиденко проходить до півфіналу

13 листопада 2008, 16:44
💬 0
👁 4

У четвер, 13 листопада, російський тенісист Микола Давиденко вийшов у півфінал підсумкового турніру року серії Мастерс, який проходить у Шанхаї.

У завершальному матчі Золотої групи в четвер російський тенісист, що отримав від організаторів змагань четвертий номер посіву, практично без боротьби у двох сетах обіграв Хуана Мартіна дель Потро з Аргентини - 6:3, 6:2.  

Зустріч тривала одну годину і 28 хвилин.  

Раніше повідомлялося, що 13 листопада в матчі третього кола в Золотій групі француз Жо-Вільфред Тсонга переграв серба Новака Джоковича.