Тимошенко планує відвідати Китай

20 березня 2009, 15:42
💬 0
👁 4

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко планує відвідати з робочою поїздкою Китай.

Про це вона заявила сьогодні на нараді, присвяченій вирішенню проблем у авіабудуванні.

Зокрема, прем'єр зазначила, що в ході поїздки, яка може відбутися протягом найближчих двох місяців, планується, зокрема, обговорити питання про співпрацю між Україною і Китаєм в галузі авіабудування.

Також Тимошенко наголосила, що питання співпраці в напрямку авіабудування обговорюватиметься і 8 квітня у ході її візиту до Російської Федерації.