Тимошенко планує відвідати Китай
20 березня 2009, 15:42
💬
0
👁
4
Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко планує відвідати з робочою поїздкою Китай.
Про це вона заявила сьогодні на нараді, присвяченій вирішенню проблем у авіабудуванні.
Зокрема, прем'єр зазначила, що в ході поїздки, яка може відбутися протягом найближчих двох місяців, планується, зокрема, обговорити питання про співпрацю між Україною і Китаєм в галузі авіабудування.
Також Тимошенко наголосила, що питання співпраці в напрямку авіабудування обговорюватиметься і 8 квітня у ході її візиту до Російської Федерації.