Фехтування: Українець завоював бронзу на Чемпіонаті світу

6 квітня 2009, 10:51
💬 0
👁 6

Вчора, 5 квітня 2009 року в ірландському місті Белфаст стартував Чемпіонат Світу з фехтування серед кадетів.

У перший день за медалі чемпіонату боролися шаблісти юнаки та дівчата рапіристки, повідомляє прес-служба Національної федерації фехтування України.

Бронзову нагороду і першу медаль в скарбничку України завоював Стаценко Євген, поступившись у півфінальному двобої майбутньому чемпіону росіянину Ібрагімову Камілю 9:15.

На шляху до медалі Женя в 1/16 фіналу обіграв поляка Адама Сежчека 15:8, в 1/8 переміг німця Хюберз Річарда 15:11, а в чвертьфіналі здобув перемогу над корейцем Сунг Жун Мо 15:12.

Всього 2 удару не вистачило ще одному українцеві Юрію Цапу до потрапляння у четвірку найсильніших: з рахунком 13:15 Юра у чвертьфінальному двобої поступився австрійцю Віллау Маттіасу.

Без нагород закінчили змагання українські рапіристки. Кращим результатом для них стало 25 місце Ольги Станкевич, яка в 1/16 фіналу поступилася майбутній власниці срібної медалі американці Кієфер Лі 7:15.