Битва характерів: Італія дала бій Іспанії

У неділю, 10 червня, в рамках першого туру групового етапу Євро-2012 зустрічалися збірні Іспанії та Італії.

Євро-2012. Група С. Перший тур

Іспанія - Італія - ​​1:1

Голи: Фабрегас (64, ВІДЕО) - Ді Натале (61, ВІДЕО)

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Перший тайм обійшовся без голів, хоча більше шансів забити було у Італії. Спочатку Касільяс парирував постріл зі штрафного від Пірло, потім воротар Реала зреагував на ближній удар головою від Тьяго Мотта.

Початок другої половини відбувся під диктовку Іспанії - близькі до успіху були Іньєста і Фабрегас, проте першому не вистачило точності, а з ударом другого впорався Буффон. А на 61-й хвилині Італія відкрила рахунок: вийшов на заміну Антоніо Ді Натале реалізував вихід один на один з Касільясом після пасу Пірло.

Однак через три хвилини діючий чемпіон світу та Європи відігрався - комбінацію Іньєсти і Сільви точним ударом завершив Сеск Фабрегас.

Іспанія могла вирвати перемогу, проте Фернандо Торрес двічі не реалізував виходи один на один з Буффоном.

Другий матч в групі С почнеться в 21:45 - в Познані збірна Хорватії зіграє зі збірною Ірландії.

Нагадаємо, вчора Німеччина мінімально обіграла Португалію, а Данія сенсаційно завдала поразки Голландії.