Ракіцький: Якби не впевнені дії Сарнавського, Шахтарю було б непросто

Sport bigmir,  19 вересня 2015, 21:24
💬 0
👁 361

Захисник Шахтаря Ярослав Ракіцький прокоментував перемогу над Сталлю в чемпіонаті України.

"Перший тайм ми почали трохи нервово. Тому дуже добре, що вдалося швидко забити. Суперник виглядав непогано, створював моменти, і якби не впевнені дії Сарнавського, Шахтарю було б непросто.

Вважаю, в цьому матчі Богдан відмінно себе проявив: чого тільки вартий його сейв наприкінці зустрічі, коли Васін пробивав з лінії штрафного під поперечину! Також зазначу Дентіньо на позиції нападника. Він відмінно приймає і обробляє м'яч.

Стосовно самої гри скажу, що другий тайм ми проводили на тлі втоми. Але, слава Богу, нам вдалося ще до перерви двічі розписатися у воротах суперника і завоювати потрібні три очки", - цитує Ракіцького офіційний сайт Шахтаря.

Нагадаємо, матч 8-го туру чемпіонату України Шахтар - Сталь закінчився з рахунком 2:0.