Шахтар другим складом обіграв дебютанта чемпіонату України

Sport bigmir,  19 вересня 2015, 19:09
0
718
Шахтар

Шахтар обіграв Сталь з рахунком 2:0 в матчі 8-го туру чемпіонату України з футболу.

У суботу, 19 вересня, донецький Шахтар, випустивши зі старту практичний другий склад, зіграв проти дніпродзержинської Сталі в рамках 8-го туру чемпіонату України.

"Гірники" досить швидко відкрили рахунок у матчі. Вже на 10-й хвилині Фред відзначився голом. Тоді Срна отримав м'яч праворуч, побачив у центрі Фреда і покотив йому. Бразилець трохи наблизився до штрафного і пробив - після рикошету від Едуардо м'яч змінив траєкторію і пірнув у кут воріт Сталі.

Другий гол Шахтар забив уже наприкінці першого тайму. Після розіграшу кутового м'яч опинився у Тейшейри, який із забійної позиції точно пробив по воротах суперника.

Шахтар - Сталь 2:0

Голи: Фред, 10, Тейшейра, 45 + 2

Шахтар: Сарнавський, Срна (к), Ордець, Ракіцький, Шевчук, Малишев, Фред, Дентіньо, Тейшейра, Бернард, Едуардо

Сталь: Паньків (к), Адамюк, Кравченко, Пшеничних, Воронін, Кучеров, Котляр, Карасюк, Бабенко, Путраш, Будник