Новини Формули-1

В Україні транслюватимуть Формулу-1
Український телеканал Перший автомобільний придбав права на трансляцію етапів Формули-1. Контракт підписаний на три сезони - з 2018 по 2020 рік.
Феттель здобув ювілейну перемогу в Канаді
Себастьян Феттель впевнено виграв Гран-прі Канади. Вже на першому колі гонки трапилася аварія між Строллом і Хартлі.
Феттель з рекордом траси виграв кваліфікацію гран-прі Канади
Німецький лідер італійської стайні Себастьян Феттель здобув 54-й поул у кар'єрі і 4-й у сезоні.
Ріккардо із проблемами на боліді виграв Гран-прі Монако
Маючи проблеми з мотором більшу частину гонки пілот Ред Булл зумів утримати на першому місці.
Гран-прі Іспанії: Хемілтон легко переміг
Мерседес вперше у сезоні зробили дубль. Хемілтон дуже впевнено виграв Гран-прі, завоювавши 64-ту перемогу в кар'єрі.
Гамільтон виграв божевільний Гран-прі в Баку
Льюїс Гамільтон виграв перший етап у році і вийшов в лідери за підсумками сезону. Пілоти Ред Булл на великій швидкості зіткнулися між собою.
Гемільтон установив новий рекорд Формули-1
Британський гонщик побив рекорд Кімі Райкконена за кількісним показником залікових очок поспіль, які він здобував у перегонах, перебуваючи у стайні Мерседес.
Ріккардо виграв неймовірне Гран-прі Китаю
Фаворити сезону Люїс Гамільтон і Себастьян Феттель фінішували поза подіумом. Гонитва виявилася більш неочікуваною, ніж її уявляли лідери змагань.
Феттель: Такий відрив від конкурентів став сюрпризом
Себастьян Феттель підбив підсумки кваліфікації до Гран-прі Китаю. Нагадаємо, німецький спортсмен став першим у кваліфікації Гран-прі Китаю.
Феттель став найкращим у третій практиці на Гран-прі Китаю
Гонщик Себастьян Феттель виграв практику перед початком кваліфікації. Він більш ніж на чотири десяті випередив партнера по команді Кімі Райкконена.
Хемілтон виграв першу практику Гран-прі Китаю
Британський гонщик Льюїс Хемілтон показав обнадійливі для своїх фанатів результати на перших заїздах, що відбулися в п'ятницю.
Формула-1: Феттель виграв неймовірну гонку на Гран-прі Бахрейну
Пілот Феррарі Себастьян Феттель зумів здобути непросту перемогу в цікавій гонці на Гран-прі Бахрейну, виграв другу гонку в сезоні, що почався.
Феттель виграв кваліфікацію в Бахрейні
Пілоти Феррарі виявилися швидшими, ніж пілоти Мерседеса, у кваліфікації Гран-прі Бахрейну. Чинний чемпіон світу Льюїс Хемілтон став четвертим.
Феттель: В Австралії Мерседес не зробив нічого особливого
Пілот Феррарі наголосив, що в першій гонці сезону-2018 Мерседес не використав особливого режиму двигуна в кваліфікації, який давав їм перевагу в минулому сезоні.
Російський гонщик Формули-1 не доїхав до фінішу через пакет із трибун
Поліетиленовий пакет з-під сендвіча став причиною сходження Сироткіна. Перемогу в Гран-прі Австралії здобув пілот Феррарі Себастьян Феттель.
Формула-1: Феттель другий рік поспіль виграє Гран-прі Австралії
Правильна тактика і фортуна дозволили Себастьяну Феттелю обійти Хемілтона в першій гонці сезону та стати переможцем Гран-прі Австралії.