Новини тенісу

Світоліна програла в третьому турі Ролан Гаррос
Три роки поспіль Еліна Світоліна доходила на Ролан Гаррос, як мінімум, до четвертого раунду.
Світоліна у трьох сетах перемогла Векич на старті Бірмінгема
Українка Еліна Світоліна здобула непросту перемогу у першому раунді змагань в Бірмінгемі.
Стаховський виграв на старті в Ілклі, проваливши перший сет
Сергій Стаховський відігрався з чотирьох матчболів в першому раунді турніру в англійському Ілклі.
Стаховський не зумів вийти до чвертьфіналу в Ноттінгемі
У напруженому поєдинку українець поступився Даніелю Евансу. Провальний виступ на цій стадії не дозволить тенісисту з України продовжувати боротьбу за головний приз.
Надаль одинадцятий раз став переможцем Ролан Гаррос
Іспанець Рафаель Надаль обіграв у фінальному матчі Домініка Тіма, провівши на корті 2 години 42 хвилини.
Стаховський не зумів пробитися до півфіналу турніру в Англії
Друга ракетка України Сергій Стаховський програв Метью Ебдену в чвертьфіналі турніру серії ATP Challenger Tour в англійському Сурбітоні 4:6, 4:6.
Світоліна здобула перемогу у другому колі Ролан Гаррос
За вихід до четвертого раунду українка посперечається з 31-ю ракеткою турніру 30-річною Міхаелою Бузарнеску з Румунії.
Долгополов може пропустити весь сезон
Найкращий тенісист України розглядає варіант з операцією. Цього року спортсмен стартував усього на п'яти турнірах.
Долгополов відмовився грати з Надалем у першому колі Ролан Гаррос
Перша ракетка України знявся з Відкритого чемпіонату Франції через травму кисті, через яку цього року він дуже мало грає.
Стаховський отримав статус lucky loser і виступить на Ролан Гаррос
Сергій Стаховський став щасливчиком, який пройшов кваліфікацію, незважаючи на поразку. Це сталося завдяки відмові від участі у змаганнях деяких тенісистів.
Ролан Гаррос: Світоліна стартує матчем з Томлянович, Козлова - з чемпіонкою
Українські дівчата дізналися про суперниць з першого раунду Відкритого чемпіонату Франції з тенісу.
Стаховський програв у фіналі кваліфікації Ролан Гарроса
В основі в чоловічій сітці Україну в Парижі представить лише Олександр Долгополов.
Калініна не зуміла подолати кваліфікацію Ролан Гаррос
Українська тенісистка програла в другому раунді кваліфікації. Українки ще виступатимуть у турнірі, але вже в основній сітці турніру.
Костюк здобула непросту перемогу на старті кваліфікації Ролан Гаррос
15-річна киянка з перемоги в трьох сетах стартувала в Києві, пройшовши в друге коло змагань.
Ролан Гаррос: Стаховський перервав серію поразок
З двох українців боротьбу у кваліфікації в Парижі продовжує тільки один. Другий програв свій перший матч після хвороби.
Стала відома суперниця Світоліної у фіналі турніру в Римі
Цього року фінал стане повторенням попереднього. Фінальний поєдинок заплановано на 20 травня.