Венгер: Було непросто обіграти Баварію

Sport bigmir,  21 жовтня 2015, 14:10
💬 0
👁 141

Головний тренер Арсеналу Арсен Венгер поділився думкою про перемогу своєї команди над Баварією.

Наставник Арсеналу Арсен Венгер розповів, як його клубу вдалося здолати Баварію:

"Перемога нам потрібна була як повітря, і ми добули її, зігравши дуже дисципліновано. Це була чудова гра двох класних команд. Баварія частіше володіла м'ячем, але ми діяли компактно в обороні і ловили суперника на контратаках.

Читай також: У нас були проблеми з контратаками Арсеналу - Гвардіола

У другій половині другого тайму ми могли проводити більше часу на їх половині поля. Думаю, Баварія підсіла фізично після перерви. В цілому, нам вдалося зберегти високий рівень концентрації. Ми перемогли дуже сильну команду і до того ж не пропустили.

Ми вимкнули Баварію з гри, коли стали використовувати жорсткий пресинг. Коли відступили до центру поля, мюнхенці тут же отримали простір. Тоді я відтягнув Езіла глибше до наших воріт, щоб створити щільність біля штрафного і спробувати зловити суперника на контратаці.

До останнього не можна бути впевненим у перемозі, але гранична концентрація і динамічна гра команди чітко проглядалися. Такого вже давно не було. У перших двох матчах ми зіграли нижче своїх можливостей, тому що були зосереджені на прем'єр-лізі, але сьогодні ми повинні були діяти на максимумі.

Гра Петра Чеха зіграла важливу роль. Якби не він, інтриги не зберігалася б так довго. Те ж саме можна сказати про Мануеля Нойєра. Сьогодні грали два топових, висококласних голкіпера, і їхня гра була дуже важлива для обох команд.

Ця перемога може підвищити нашу впевненість, а також впевненість людей, близьких до клубу, і наших уболівальників. Здорово, що у нас правильний баланс між хорошим захистом і нападом. У наступному матчі ми повинні добитися хорошого результату в Баварії ", - наводить слова Венгера офіційний сайт УЄФА.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir) net повідомляв, що матч третього туру групового раунду Ліги чемпіонів Арсенал - Баварія завершився з рахунком 2: 0.