Хацкевич: Без помилок не обійшлося, але це перша гра

iSport.ua,  16 липня 2017, 08:30
💬 1
👁 697

Олександр Хацкевич підбив підсумки дебютного матчу як головного тренера Динамо.

Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич проаналізував поразку від Шахтаря (0:2) у матчі за Суперкубок України:

"Була динамічна гра без центру поля. Ми з перших хвилин не розібралися в опорній зоні. Через Тайсона всі атаки розганялися, а після пропущеного м'яча ми мали моменти, але не зуміли забити.

У другому таймі втратили нитки гри, але Шахтар грав за рахунком, і ми випустили другого нападника Бесєдіна, у Мбокані не вийшло реалізувати свої моменти.

Команда грала до кінця, коли були в рівних складах і коли стали грати в більшості. Коли випустили другого нападника, ми дещо неправильно стали грати, неправильно доставляли м'яч.

Заміни себе не виправдали: Гонсалес нічого не зіпсував, а Бесєдін мав момент, Шепелєв Вова також мав шанс, хлопець перехвилювався. Усе тільки починається, усі основні ігри попереду.

Відставка? Ні, без помилок не обійшлося, але це перша гра. Команда не зупинилася і боролася, я бачу в цьому позитив", - розповів фахівець.