Шахтар обіграв Динамо в матчі на суперкубок України

iSport.ua,  15 липня 2017, 23:14
0
304

Донецький Шахтар у восьмий раз здобув суперкубок України.

У суботу, 15 липня, матчем на суперкубок між Шахтарем і Динамо офіційно розпочався новий футбольний сезон в українській Прем'єр-лізі.

Поєдинок проходив в Одесі, на стадіоні Чорноморець, де вже третій рік поспіль визначається володар цього трофею. Шахтар здобув переконливу перемогу за рахунку 2:0.

Уже на другій хвилині "гірники" могли відкривати рахунок: біля воріт киян Тайсон отримав непоганий пас, проте не зумів переграти Артура Рудька. Лише через декілька хвилин Шахтар провів ідеальну атаку: Марлос обвів кількох гравців суперника, а опісля Факундо Ферейра замкнув простріл Ісмаїлі, відправивши м'яч у порожні ворота. 1:0 - Шахтар повів у рахунку.

Ближче до середини тайму кияни зуміли вирівняти гру і навіть мали кілька небезпечних моментів. Хороший шанс був у Дьємерсі Мбокані, але його удар головою після подачі з кутового пішов повз ворота. Найкращий момент у першій 45-хвилинці в Динамо мав Денис Гармаш - хавбек першим опинився на м'ячі в чужій штрафній, однак Андрій П'ятов дивом зумів відбити його удар.

На самому початку другого тайму ініціативу знову перехопили гравці Шахтаря. "Гірники" впевнено контролювали м'яч, не даючи супернику шансів для атак. Лише 11 хв. забрало в підопічних Паулу Фонсеки подвоєння переваги. І знову простріл Ісмаїлі і завершення Феррейри.

Варто зазначити, що по ходу матчі арбітр зупиняв гру через використання фанатами піротехніки.

За 10 хв. до кінця зустрічі Тарас Степаненко грубо сфолив на Артемі Бесєдіні, за що тут же був видалений, проте навіть за меншості Шахтар втримав перемогу.

Таким чином, донецький Шахтар у восьмий раз здобув суперкубок України, порівнявшись за кількістю трофеїв з Динамо. Кияни, своєю чергою, не зуміли порадувати нового тренера Олександра Хацкевича в його дебютному матчі.

Шахтар - Динамо (2:0)

Голи: Феррейра, 8, 56

Шахтар: П'ятов - Срна, Кривцов, Ракицький, Ісмаїлі - Малишев (Коваленко, 46), Степаненко - Марлос, Бернард, Тайсон (Дентиньйо, 77) - Феррейра (Ордець, 87)

Динамо: Рудько - Морозюк, Віда, Хачеріді, Антунеш - Ярмоленко, Сидорчук, Буяльський (Шепелєв, 79), Циганков (Гонсалес, 69) - Гармаш (Бесєдін, 62) - Мбокані

Попередження: Степаненко, Бернард - Буяльський, Сидорчук

Вилучення: Степаненко, 80 (друга жовта картка)