Українець Говоров став віце-чемпіоном Європи з плавання

iSport.ua,  21 травня 2021, 19:45
💬 0
👁 163

Український спортсмен миттєвість програв на фініші.

Український плавець Андрій Говоров фінішував другим у фіналі на дистанції 50 м батерфляєм і здобув срібло на чемпіонаті Європи з водних видів спорту-2021.

У своїй коронній дистанції, на якій Говорову належить світовий рекорд, українець вийшов у фінал із кращим результатом, у вирішальному запливі лідирував, але в підсумку 0,01 секунди поступився представникові Угорщині Себастьяну Сабо - 23,00 у Сабо і 23,01 у Говорова.

Бронзову медаль виграв Андрій Жилкін з Росії - 23,08 секунди.

Це друга медаль України в плаванні на чемпіонаті Європи - раніше на дистанції 1500 м золото здобув Михайло Романчук.

У суботу, 22 травня, у вечірній програмі Романчук із Сергієм Фроловим виступлять у фіналі на дистанції 800 м (Михайло вийшов у фінал з першим часом), а в ранковій програмі Говоров матиме можливість пройти кваліфікацію на дистанції 50 м вільним стилем.