Байндл легко пройшла до чвертьфіналу турніру у Польщі

Текст:  , 28 липня 2022, 16:16
💬 0
👁 262

Українська тенісистка обіграла на турнірі серії WTA відому італійку Сару Еррані.

Катерина Байндл вийшла вже до чвертьфіналу турніру WTA250 у Варшаві. Для цього українській тенісистці довелося обіграти знамениту італійку Сару Еррані.

Щоправда, боротьби у матчі не вийшло. Наша співвітчизниця легко забрала перший сет 6:2, а у другому за рахунку 3:0 на користь Байндла Еррані просто відмовилася від подальшої боротьби.

У результаті, поєдинок тривав лише 48 хвилин. За цей час українка встигла виконати 4 ейси, двічі помилилася при подачі та реалізувала всі 3 брейк-поінти. Італійка припустилася однієї подвійної помилки.

Зазначимо, що Ерран взяла медичну перерву після першого сета через проблеми зі спиною. Ймовірно, саме через це вона відмовилася від подальшої боротьби.

WTA. Польща. 1/8 фіналу

Катерина Байндл (Україна) – Сара Еррані (Італія) – 6:2, 3:0 відмова

У чвертьфіналі Байндл зустрінеться з переможницею пари Петра Мартіча (Хорватія) - Мая Швалінська (Польща).