Костюк та Ястремська вийшли у друге коло турніру WTA у Тайланді

Текст:  , 31 січня 2023, 16:36
💬 0
👁 213

Українські тенісистки у тяжкій боротьбі змогли подолати опір суперниць на старті змагань.

Марта Костюк та Даяна Ястремська змогли підтримати заділ Лесі Цуренко і теж вийшли до другого кола турніру серії WTA 250 у Хуахіні (Таїланд).

Зазначимо, що це далося нашим спортсменкам нелегко. У стартових матчах обидві українські тенісистки провели багато часу на корті і змогли зламати опір суперниць лише у трьох сетах.

Марта Костюк перемогла представницю Тайваню Єнь Шуо Лян із рахунком 6:7, 6:3, 6:0. Матч тривав дві години та 10 хвилин, протягом яких Костюк подала сім ейсів та зробила дев'ять подвійних помилок. Також Костюк реалізувала 7 із 17 брейк-пойнтів проти 3 із 7 у суперниці.

Cвоєю чергою, Ястремська провела на корті 2 години та 39 хвилин. Суперницею українки була друга ракетка Японії Моюка Учідзіма. Наша тенісистка перемогла 6:3, 6:7, 6:2 – і це перша перемога для неї у сезоні. Даяна перервала серію поразок із чотирьох матчів. Ястремська зробила за матч із японкою 10 подвійних помилок і реалізувала 9 брейків із 19.