Костюк вийшла у чвертьфінал турніру в Остіні

Текст:  , 3 березня 2023, 09:59
💬 0
👁 369

Українська тенісистка продовжує успішний виступ на змаганнях у столиці штату Техас.

Марта Костюк залишається непереможною на турнірі серії WTA 250 в американському Остіні. Українська тенісистка пройшла вже у чвертьфінал змагань.

Це сталося завдяки перемозі над господаркою кортів, американкою Медісон Бренгл. Матч пройшов за домінування нашої спортсменки. Костюк мала 17 брейк-поїнтів, але реалізувала лише шість із них.

У свою чергу суперниця не була такою марнотратною і виграла три з чотирьох можливостей взяти подачу суперниці. У результаті поєдинок розтягнувся на три сети, але був швидкоплинним. Суперниці вклалися у 105 хвилин, за які українка перемогла 6:3, 3:6, 6:0.

WTA. Остін. 1/8 фіналу

Марта Костюк (Україна) - Медісон Бренгл (США) - 6:3, 3:6, 6:0

У 1/4 фіналу Марта зіграє проти Анни-Лєни Фрідзам із Німеччини, яка раніше обіграла іншу українку Даяну Ястремську.