Мессі вперше не забив за Маямі, але допоміг асистами

Текст:  , 24 серпня 2023, 13:16
💬 0
👁 1122

Аргентинський нападник Інтера знову був найкращим на полі під час футбольного матчу Відкритого кубка США.

Ліонель Мессі вперше, після свого переїзду до США, залишив поле без голу. Сталося це у поєдинку команди аргентинця Інтер Маямі проти Цинциннаті у півфінальному матчі Відкритого кубка США.

До середини другого тайму флоридці поступались супернику 0:2, аж тут до справи взявся Мессі. Причому легендарний форвард цього разу не став забивати сам, а віддав дві дуже красиві і точні передачі на свого партнера по команді Леонардо Кампана.

У додатковий час "чаплі" вперше у протистоянні зуміли вийти вперед, коли відзначився Джозеф Мартінес. Однак утримати перевагу в підсумку не вдалося - Цинциннаті відігрався на 114-й хвилині. Усе ж у серії пенальті перемогу здобув Інтер Маямі - 5:4.

Український захисник Інтер Маямі Сергій Кривцов відіграв весь матч, отримавши попередження на 80-й хвилині. У фіналі Відкритого кубка США 27 вересня Інтер Маямі зустрінеться з Г'юстон Динамо, поборовшись за другий трофей у своїй історії.