Битва амбіцій: Німеччина перемагає Нідерланди завдяки дублю Гомеса

У середу, 13 червня, у другому турі групового етапу Євро-2012 збірна Німеччини переграла збірну Нідерландів.

Євро-2012. Група В. Другий тур

Нідерланди – Німеччина – 1:2

Голи: ван Персі (73) – Маріо Гомес (24, ВІДЕО, 38, ВІДЕО)

З подробицями матчу можете ознайомитися ТУТ.

Матч активніше розпочали голландські футболісти, які жадали реабілітації за поразку в першому турі від Данії. Перший момент для взяття воріт вже на сьомій хвилині не використав Робін ван Персі, який не зумів пробити Нойєра після закидання від Снейдера. Німеччина відповіла ударом Озіла в штангу. А на 24-й хвилині Маріо Гомес відкрив рахунок, реалізувавши вихід сам на сам зі Стекеленбургом після пасу Швайнштайгера.

ВІДЕО: Катком по мрії. Збірна Німеччини розбила голландців

Під кінець першого тайму форварду Баварії вдалося подвоїти перевагу Бундестіму. І знову Гомесу асистував Швайнштайгер – цього разу Маріо з гострого кута пробив у дальню дев’ятку. Відзначимо, що в першому турі саме точний удар Гомеса приніс Німеччині мінімальну перемогу над Португалією.

Перед самою перервою міг статися ще й автогол у ворота Нідерландів, але після підступного рикошету Стекеленбург витягнув м’яч з дев’ятки.

У другому таймі голландці узяли на озброєння дальні удари. Спочатку ван Персі небезпечно пробивав у нижній кут, але чуово зіграв Нойер, потім Снейдеру трохи забракло точності. І все ж Робіну ван Персі вдалося пробити німецького голкіпера – на 73-й хвилині гравцю лондонського Арсеналу вдався чудовий удар з лінії штрафного.

Здавалося, у Нідерландів з’явився шанс на порятунок, але Німеччина перевела гру в центр поля, максимально убезпечивши ворота Нойєра. Зрештою, матч так і завершився з рахунком 1:2 на користь команди Йоахіма Лева.

Нагадаємо, в першому матчі другого туру в групі В Португалія з труднощами перемогла Данію. Таким чином, у Німеччини шість очок, у данців з португальцями по три, голландці замикають квартет, не набравши жодного бала.

СПЕЦТЕМА: Чемпіонат Європи з футболу в Україні та Польщі
ТЕГИ: Евро-2012сборная ГерманииМарио Гомессборная Нидерландов