14 червня 2012, 22:33
0
13
Триває матч Іспанія - Ірландія

Вашій увазі пропонується онлайн-трансляція матчу Євро-2012 Іспанія-Ірландія, який пройде в Гданську.

Іспанія - Ірландія - 4:0

Гол
: Фернандо Торрес (5, 70); Давид Сільва (49)
, Сеск Фабрегас (83)

Попередження: Хабі Алонсо (54) - Роббі Кін (36), Глен Уїлан (45)

Місце: Польща, Гданськ, стадіон Арена Гданськ Дата: 14.06.2012

Головний арбітр: Педру Проенса (Португалія)

Іспанія: Касільяс, Арбелоа, Піке, Рамос, Альба, Хаві, Бускетс, Хабі Алонсо, Сильва, Торрес, Іньєста

Ірландія: Гівен, О’Ши, Сент-Леджер, Данн, Уорд, Дафф, Ендрюс, Уїлан, Макгіді, Кокс, Кін

83-а хвилина. ГОЛ 4:0 Сеск Фабрегас. Тільки вийшов - і відразу забив! Залишили його без нагляду, а Сеск таке любить - точний і потужний удар!

82-а хвилина. Арбелоа з флангу небезпечно прострілює, Касорла гостро пробиває - Гівен реагує.

80-а хвилина. Дві заміни – замість Іньєста на поле Санті Касорла, а замість Уїла - Пол Грін.

76-а хвилина. Хаві Мартінес отримує жовту картку.

75-а хвилина. Кін створює собі момент! Отримав він м'яч, вривався у штрафну і бив в дальній кут - прекрасний Касільяс!

73-а хвилина. Автор дубля поступається місцем на полі Сеску Фабрегасу.

70-я хвилина. ГОЛ 3:0 Торрес ще раз забиває! Залякали втрьох захисників в центрі поля, все-таки видряпав Сільва м’яч і кинув вперед Торреса - Фернандо втік від захисника і пробив.

67-а хвилина. Подача з кутового біля воріт Іспанії, вже вкотре порушують правила в атаці сіверяни.

65-а хвилина. Заміна у складі Іспанії - замість Хабі Алонсо виходить Хаві Мартінес. Василь Уткін заявив, що Мартінес грає за мадридський Атлетіко. Шанувальники клубу з Більбао схопилися за серце і валідол.

62-а хвилина. Торрес вже зовсім знахабнів - після подачі з кутового м'яч влучає в ноги Фернандо, той б'є п'ятою по воротах, блокує захисник, а Бускетс на відскоку пробиває повз.

61-а хвилина. Перейшла Ірландія центр поля - Макгіді навіть дійшов до штрафної, обігрався з партнером і подав - Касільяс спокійно забирає м'яч.

58-а хвилина. Торрес на сантиметри забігає в офсайд і зриває вихід один на один.

55-а хвилина. Ох Гівен потягнув м'яч! Арбелоа прострілював з флангу, удар Іньєсти блокує захисник, Хаві підхоплює і б'є – Шей Гівен чудово однією рукою м'яч витягає з кута! А Торресу пробити не дали.

54-а хвилина. Хабі Алонсо косить Уолтерса як косою – жовта картка.

49-а хвилина. ГОЛ 2:0 Давид Сильва забиває! Торрес пробиває, Гівен відбиває прямо перед собою, Сільва м'яч прийняв, на газон опустив, трьох захисників перед собою побудував і м'яко пробив в кут – Шей Гівен не дістав м'яч.

48-а хвилина. Хаві здорово віддав м'яч на підключився Арбелоа, Альваро потужно пробиває прямо в Гівена, а добити неробочою лівою не наважився.

47-а хвилина. Намагався щось Арбелоа з Торресом замутити на фланзі, захисник не дав їм розбігтися.

46-а хвилина. Другий тайм стартував.

перерва

45 +1 хвилина. Бігли вдвох Сільва і Торрес в контратаку, але Уїлан завалив гравця Ман Сіті - жовта картка.

45-а хвилина. Після подачі з кутового Алонсо із-за штрафної зряче пробивав у протихід кіперу - повз ворота!

44-а хвилина. Торрес біля воріт пройшов двох, але в своєму стилі пробити не зумів, м'яч відскочив від захисника до Арбелоа, але з ударом того впорався Гівен.

42-а хвилина. Сільва м'яко віддав пас Хаві, той пробиває з ходу – в руки Гівену.

36-а хвилина. Роббі Кін жорстко підкотився під Іньєсту жовта картка.

35-а хвилина. Вводиться м'яч через бічний відразу ж на вихід Торресу, той м'яч наздоганяє і намагається другим дотиком пробити - тільки незграбний ковирок вийшов.

32-а хвилина. Торрес м'яч відбирає у Даффа в чужій штрафній – але з порушенням правил.

29-а хвилина. Правий захисник Арбелоа забігає в офсайд – Іспанія контролює хід сьогоднішньої гри. Така собі Барселона на полі.

26-а хвилина. Хабі Алонсо отримав м'яч за штрафною – потужно пробиває іспанець над воротами.

23-а хвилина. Іньєста п’ятою красиво віддав на Сільву, Давид вирішив обіграти трьох, але передбачувано, що йому це не вдалося.

20-а хвилина. Нічого не змогли отримати з цього стандарту іспанці.

19-а хвилина. Іньєсту довго укладали на газон, маленький іспанець все не хотів лягати, але довелося - штрафний буде.

15-а хвилина. Піке приклався за штрафної - Гівен чекав удар, і забрати м'яч у рукавички не стало для нього особливою проблемою.

9-а хвилина. Піке головою виносить м'яч з штрафної, Ендрюс ловить відскік і пробиває над воротами - рикошет і кутовий.

8-а хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Знову спить захист, Торрес сходу б'є після передачі - м'яч летить повз штанги.

7-а хвилина. Хабі Алонсо віддає слабкий пас на партнера, захисник перехоплює, розлючений Алонсо вириває м'яч у ірландця і відкатує на Сильву - Давид б'є прямо в руки Гівену.

5-а хвилина. ГОЛ 1:0 ТОРРЕС відкриває рахунок! Сильві не дали пробити в підкаті, м'яч підхопив Фернандо, промчав як швидкий поїзд повз Уорда і пробиває чарівно у ближній кут - Гівен удар просипає.

4-а хвилина. Хаві занадто слабо віддав пас на Торреса так, ніби це Фабрегас, і повинен бути в центрі поля.

2-а хвилина. Кокс завдає удар по воротах - навчений Касільяс м'яч не ловить, а відображає в сторону.

1-а хвилина. Стартував матч. Перший закид Ірландії - і перший винос у Іспанії.