Португалія - Нідерланди - 2:1. Текстова трансляція

17 червня 2012, 22:35
0
31
Матч Португалія-Нідерланди, текстова трансляція Євро-2012

Вашій увазі пропонується текстова трансляція матчу Євро-2012 Португалія-Нідерланди, який відбувся у Харкові.

Євро-2012. Група В. Третій тур

Португалія - Нідерланди - 2:1

Голи: Кріштіано Роналдо (28,74) - Ван дер Варт (11)

Попередження: Віллемс (51), Ван Персі (69)

Місце: Україна, Харків, стадіон ОСК Металіст

Дата: 17.06.2012

Головний арбітр: Нікола Ріццолі (Італія)

Початок онлайн-трансляції матчу Португалія-Нідерланди о 21:45 за київським часом.

Португалія: Руї Патрісіу - Перейра, Пепе, Бруну Алвеш, Коентрао - Велозу, Рауль Мейрелеш(Куштодіу, 72), Моутіньйо - Нані (Роландо, 87), Кріштіано Роналдо, Поштіга (Нельсон Оливейра, 64)

Тренер: Пауло Бенту

Нідерланди: Стекеленбург - ван дер Віль, Влаар, Матійсен, Віллемс (Афеллай, 67) - де Йонг, Снейдер, ван дер Варт - Роббен, ван Персі, Хунтелаар

Тренер: Берт ван Марвейк

Все, матч завершено. Португалія у чвертьфіналі, Голландія їде додому, зазнавши три поразки.

90 +2-а хвилина. Жоао Перейра навіщось заробив попередження, скосивши Роббена.

90-та хвилина. ШТАНГА рятує Голландію! Кріштіано Роналдо повинен був зробити хет-трик, але після його удару з 20-ти метрів м’яч влучає у стійку воріт.

88-ма хвилина. Снейдер вивів ван Персі на побачення з Руї Патрісіу, але Робін пробив повз ціль! Голландія не здається, але в її атаках відчувається приреченість.

87-ма хвилина. Нані пішов, Роландо вийшов.

86-та хвилина. Знову Нані атакує – цього разу пробиває на силу, м’яч летить на трибуни. У наступному епізоді Хунтелаар бив з льоту метрів з десяти – не влучив.

85-та хвилина. Чергова стрімка контратака Португалії завершилася ударом Нані на техніку – м’яч опустився на сітку воріт!

82-га хвилина. ВАН ДЕР ВАРТ завдає дального удару, але м’яч влучає в штангу! На п’ять сантиметрів лівіше, і був би прекрасний гол!

80-та хвилина. Велозу подав кутовий на дальню штангу, Бруно Алвеш скинув м’яч на Олівейру, який пробив головою точно в Стекеленбурга.

78-ма хвилина. Нельсон Олівейра пробив з-за штрафного – несильно і неточно.

74-та хвилина. ГООООООЛ! Португалія проводить зразково-показову контратаку! Пепе відбирає м’яч біля свого штрафного, Моутіньйо віддає на фланг Нані, Луїш вирізає простріл на Роналдо, Кріштіано прибирає на замаху захисника і розстрілює ближній кут! Схоже, Португалія залишає Голландію за бортом Євро!

73-тя хвилина. Нані!! Кріштіано Роналдо зробив значний забіг по лівому флангу, а потім прострілив на дальню штангу – Нані примудрився з двох метрів влучити в Стекеленбурга! Супермомент був у Португалії.

72-га хвилина. Рауль Мейрелеш поступився місцем на полі Куштодіу.

69-та хвилина. Ван Персі отримав жовту картку за удар ліктем Пепе під час верхової боротьби.

67-ма хвилина. Афеллай виходить замість Віллемса. Берт ван Марвейк ризикує, випускаючи атакуючого півзахисника замість захисника.

66-та хвилина. Роналдо втік в контратаку і віддав точний пас на Коентрау, Фабіо бив з лінії штрафного, але Стекеленбург парирував!

64-та хвилина. Перша заміна в матчі: замість Елдера Поштіги виходить Нельсон Олівейра.

60-та хвилина. Португалія забиває гол з офсайду. Після подачі кутового Раулем Мейрелешем м’яч опинився на протилежному фланзі, пішов ще один навіс, Роналдо бив з льоту після скидання від Пепе, вийшов простріл, і Поштіга з п’яти метрів розстріляв воротаря, але зробив це з офсайду.

57-ма хвилина. Снейдер крутив подачу зі штрафного – де Йонг пробив головою, але не влучив у ворота.

53-тя хвилина. Рон Влаар пробивав головою після подачі від Снейдера – над поперечиною!

51-ша хвилина. Перша жовта картка в матчі: Віллемс грубо підкотився під Моутіньйо.

50-та хвилина. Снейдер виконав подачу з кутового – Руї Патрісіу впевнено грає на виході.

49-та хвилина. Перейра подавав з флангу – голландський захисник скинув м’яч на лінію штрафного, звідки з льоту пробив Моутіньйо – м’яч полетів на трибуни ОСК Металіст.

48-ма хвилина. Нані закинув м’яч у штрафний на Роналдо, але Кріштіано не зумів переграти ван дер Віля.

Другий тайм почався!

Нікола Ріццолі нічого не додав до першого тайму. Перерва.

45-та хвилина. Під кінець тайму команди взяли паузу, зосередившись на боротьбі в центрі поля.

41-ша хвилина. В атаці у відповідь Роналдо легко переграв ван дер Віля і бив з гострого кута – неточно!

40-ва хвилина. Голландцям нарешті вдалося перейти центр поля. Снейдер подавав штрафний, але вийшло точно в руки Руї Патрісіу.

37-ма хвилина. Нані заробив штрафний на правому фланзі. Рауль Мейрелеш вирішив пробити сам, і ледве не закрутив м’яч під поперечину – трохи вище!

35-та хвилина. Знову Кріштіано атакує! На цей раз Роналдо завдає удару після подачі кутового від Моутіньйо – поруч зі штангою! Ну дуже небезпечно!

33-тя хвилина. Роналду потужно б’є з 30-ти метрів – Стекеленбург не ризикуючи кулаками відбиває м’яч!

30-та хвилина. Португалія домінує! Контратака команди Паулу Бенту завершилася ударом Нані з лінії штрафного - поруч зі штангою!

28-ма хвилина. ГООООООЛ!!! Жоао Перейра видав шикарний пас в розріз, Кріштіано Роналдо виходить сам на сам зі Стекеленбургом і не залишає воротарю шансів!

27-ма хвилина. Снейдер стріляє з-за штрафної – Руї Патрісіу впевнено ловить м’яч!

26-та хвилина. Португальці активно пресингують суперника, змушуючи того постійно втрачати м’яч.

23-тя хвилина. Роналду б’є головою після подачі з флангу, але влучає точно в те місце, де стояв Стекеленбург! Ось це гра! Момент за моментом!

22-га хвилина. Після подачі кутового Снейдером де Йонг бив з трьох метрів – вище воріт!

20-та хвилина. Контратака голландців завершилася ударом ван Персі з 20-ти метрів – м’яч потрапляє в захисника. Потім Поштіга приймає у штрафному суперника м’яч після передачі з глибини поля, Елдер обіграв захисника, але так і не зумів пробити по воротах – Матейсен наспів!

19-та хвилина. Роббен бив з 15-ти метрів, але влучив у Хунтелаара! В атаці у відповідь Роналдо небезпечно прострілив, але ніхто з партнерів не пішов на м’яч!

18-та хвилина. Райлі Мейрелеш потужно б’є з льоту після подачі з флангу – м’яч влучає в сітку із зовнішнього боку воріт!

17-та хвилина. Поштіга! Ван дер Віль "класним" пасом вивів Елдера на побачення зі Стекеленбургом, але португальський форвард не зумів переграти воротаря голландського!

16-та хвилина. Кріштіано Роналдо відповідає! Капітан Португалії зміщується з флангу в центр і б’є з-під захисника у нижній кут – м’яч влучає в штангу і йде за лицьову!

11-та хвилина. ГОООООООЛ! Голландці довго готували атаку, поки Роббен не віддав м’яч Рафе ван дер Варту, а той з 20-ти метрів обвідним ударом кладе м’яч під штангу! Без шансів для Руї Патрісіу!

8-ма хвилина. Моутіньйо подавав корнер, голландці відбилися, але пішов повторний закид у штрафний, Стекленбург пішов на м’яч, але у воротаря врізався Поштіга, що не залишилося непоміченим арбітром.

7-ма хвилина. Кріштіано б’є на силу, м’яч зачіпає гравця в стінці і йде на кутовий.

6-та хвилина. Ван дер Віль збив Поштігу метрів 30-ть від штрафного. Але для Роналдо це не дистанція.

4-та хвилина. Роббен виконав подачу з правого флангу, Хунтелаар нав’язав захисникам боротьбу у штрафному, м’яч опинився у Снейдера, який бив з ходу з гострого кута – неточно!

3-тя хвилина. Ван дер Варт подавав у штрафну з лівого флангу на Хунтелаара, але Клаас Ян не дотягнувся до м’яча, який зрештою опинився в руках у Руї Патрісіу.