Німеччина - Греція - 4:2. Текстова трансляція

22 червня 2012, 22:38
0
15
Матч Греція-Німеччина текстова трансляція Євро-2012

Вашій увазі пропонується текстова трансляція чвертьфіналу Євро-2012 Німеччина-Греція, який відбувся у Гданську.

Євро-2012. Чвертьфінал

Німеччина – Греція – 4:2

Голи: Лам (39); Хедіра (61); Клозе (68); Ройс (75) - Самарас (55); Салпінгідіс (89, пен)

Попередження: Самарас (14)

Місце: Польща, Гданськ, стадіон Арена Гданськ

Дата: 22.06.2012

Головний арбітр: Дамір Скоміна (Словенія)

Початок онлайн-трансляції матчу Німеччина-Греція о 21:45 за київським часом

Німеччина: Нойєр - Боатенг, Хуммельс, Бадштубер, Лам - Хедіра, Швайнштайгер, Озіл, Шюррле (Мюллер, 67), Ройс (Гетце, 80) - Клозе (Гомес, 80)

Тренер: Йоахим Лев

Греція: Сіфакіс - Торосідіс, Пападопулуса, Папастатопулус, Цавелас (Фотакіс, 46) - Кацураніс, Макос (Ліберопулус, 72), Маниатис, Нініс (Гекас, 46) - Самарас, Салпінгідіс

Тренер: Фернанду Сантуш

Арбітр дає фінальний свисток. Збірна Німеччини виходить у півфінал.

89-та хвилина. ГОООООЛ! Салпінгідіс розводить м’яч і Нойєра по різних кутах!

88-ма хвилина. ПЕНАЛЬТІ у ворота Німеччини! Ліберопулус подавав з флангу, а Боатенг виставив руку, в яку влучив м’яч!

85-та хвилина. Знову Озіл б’є з-за штрафного – знову Сіфакіс забирає м’яч лише з другої спроби.

84-та хвилина. Хуммельс в класному підкаті відібрав м’яч у Самараса у штрафному Німеччини!

81-ша хвилина. Озіл бив метрів з 14-ти, перегравши перед цим двох захисників, – точно в Сіфакіса, а Гомес виявився в офсайді.

80-та хвилина. Гомес виходить замість Клозе, який провів 120 матчів за збірну і забив 64-й м’яч! Замість Ройса на полі з’явився Маріо Гетце.

75-та хвилина. ГОООООЛ! Ройс! Миро Клозе вийшов сам на сам з Сіфакіс, проте не зумів перекинути воротаря, а набіг Ройс, і, не давши опуститися м’ячу на землю, потужно б’є в дев’ятку, зачіпаючи поперечину!

72-га хвилина. Ліберопулус змінює Макоса.

69-та хвилина. Сіфакіс хоч якось реабілітувався! Воротар відбив удар Клозе з гострого кута!

68-ма хвилина. ГОООООЛ! Озіл потрапляє у штрафний від кутового прапорця, а Клозе перестрибує Пападопулуса і б’є практично в порожні ворота, так як Сіфакіс невдало пішов на вихід! 3:1

67-ма хвилина. Замість Шюррле вийшов Мюллер.

66-та хвилина. Пападопулус пробив після подачі кутового – вище воріт.

64-та хвилина. Клозе віддав гострий пас на Ройса в штрафну, але Марко затягнув з ударом і в підсумку втратив м’яч!

63-тя хвилина. Гекас бив з лінії штрафного – метрів на шість вище! А Теофанісу ніхто не заважав!

61-ша хвилина. ГОООООЛ! Хедіра! Боатенг м’яко подає з флангу, Клозе не дістає, але у вільну зону влітає Хедіра і ногою з льоту вбиває м’яч під поперечину!

59-та хвилина. Німеччина йде вперед, але греки знову набули впевненості в обороні.

55-та хвилина. ГООООООЛ! Салпінгідіс втік у контратаку по правому флангу, прострілив у центр, а Самарас проштовхнув м’яч у сітку! Ось так поворот!

54-та хвилина. Бадштубер пробив зльоту після подачі кутового – над поперечиною.

53-тя хвилина. Гекас намагався п’ятою віддати пас на Самараса під час контратаки два на два – Хуммельс перехопив м’яч.

51-ша хвилина. Сіфакіс невдало вибив м’яч, але Шюррле не ризикнув пробити фактично по порожніх воротах, віддав пас на Озіла, а Месут неточно зіграв у стінку.

50-та хвилина. Озіл подав штрафний з правого флангу на дальню штангу, Бадштубер скинув м’яч у центр, але ніхто з партнерів не зумів завдати останнього удару.

48-ма хвилина. Клозе проривався правим флангом, форвард прострілював, але захисник встиг підставити ногу. Кутовий традиційно завершився винесенням м’яча далеко в поле.

Другий тайм почався. Є дві заміни в складі Греції: Фотакіс і Гекас вийшли замість Цавеласа і Нініса.

Перерва.

45 +2-а хвилина. Шюррле змістився з флангу в центр і пробив з 22-х метрів - м'яч потрапляє в сітку із зовнішнього боку воріт! Дуже небезпечно!

45-а хвилина. Озіл розіграв кутовий з партнером, проте подача припала на голову футболіста збірної Греції.

44-а хвилина. Шюррле пробиває з лівого флангу, рикошет від захисника, кутовий.

43-а хвилина. Німеччина заспокоїлася. Тепер футболісти Бундестім можуть дозволити собі переклади з флангу на фланг, комбінації в центрі поля.

39-а хвилина. ГОЛ! Ось що значить капітан! Філіп Лам прийняв м'яч на куті штрафного і потужно пробив під поперечину! Сіфакіс був безсилий!

36-а хвилина. Озіл накрутив трьох захисників і відкинув м'яч під удар Хедіра, Саммі стріляє в нижній кут, але Сіфакіс парирує, а Месут не встигає добити м'яч в сітку!

34-а хвилина. Шюррле намагався викрутити м'яч з гострого кута під дальню штангу – не потрапив.

32-а хвилина. Нініс б'є низом з кута штрафний – Нойер парирує, при цьому накриває м'яч лише з другої спроби!

31-а хвилина. Після активної десятихвилинки німці зупинилися, тепер уже Греція намагається частіше переходити центр поля.

27-а хвилина. Нойер вийшов далеко з воріт і вибив м'яч в аут, таким чином, перешкодивши Салпінгідісу прийняти пас від Кацураніса. Якби не Мануель, був би вихід один на один!

26-а хвилина. Ройс не потрапляє по воротах, пробиваючи з правого краю штрафного, метрів з 15-ти! Неточний удар Марко викликав бурхливу реакцію Йоахима Льова.

25-а хвилина. Після розіграшу кутового Озіл небезпечно прострілив з правого краю - Клозе не дотягнувся до м'яча.

24-а хвилина. Ройс бив метрів з 13-ти в ближній нижній кут - Сіфакіс перевів м'яч на кутовий.

23-а хвилина. Момент! Німці прорвалися по центру: Ройс вивів на ударну позицію Озіла, але Месут пробив безхитрісно – у воротаря.

22-а хвилина. Замість прогнозованого урагану від команди Льова ми бачимо ту ж картину, яка була на тріумфальному для греків Євро-2004: елліни вдало захищаються практично всією командою, намагаючись підловити фаворита на контратаці.

18-а хвилина. Поки Греції вдається нав'язати Бундестім свою гру - в'язку і повільну.

16-а хвилина. Німці контролюють м'яч у центрі поля, намагаючись знайти шляхи до воріт Сіфакіс. Хедіра впав у штрафному після подачі з флангу – арбітр проігнорував епізод.

14-а хвилина. Озіл подавав штрафний з правого флангу – точно на голову грецькому захиснику. А Георгіос Самарас за систематичні порушення правил отримав жовту картку.

12-а хвилина. Ройса виводили на побачення з Сіфакісом, однак удар у Марко не вийшов.

11-а хвилина. Кацураніс перехопив м'яч у центрі поля, пішов вихід два в два, але Костас не зумів віддати точний пас на Салпінгідіса.

9-а хвилина. Нойер випередив Салпінгідіса, на якого послідувала передача з глибини поля.

7-а хвилина. Макос пробив з-за штрафної – дуже слабо для Нойєра.

6-а хвилина. Знову Хедіра атакує – цього разу після його удару м'яч полетів на трибуни.

5-а хвилина. Сіфакіс отримав травму в результаті сутички з Клозе під час атаки з не зарахованим голом, докторам вдалося поставити воротаря на ноги.

4-а хвилина. Клозе забиває гол, але арбітр його не зараховує через офсайд! Хедіра пробив з-за штрафної, Сіфакіс відбив перед собою, а Мирослав добив м'яч у сітку. Однак, на думку бокового, 11-й номер Німеччини був у положенні поза грою.

2-а хвилина. Шюррле прострілив з правого флангу, але Клозе пролетів повз м'яч!

1-а хвилина. Клозе потрапив в мінімальний офсайд після передачі в розріз від Озіла. Мирослав сьогодні замінює одного з найкращих бомбардирів Євро Маріо Гомеса.

Матч розпочався! Греки розвели м'яч з центра поля.