1 липня 2012, 22:35
0
16
Іспанія-Італія: Онлайн-трансляція фіналу Євро-2012

Пропонуємо вашій увазі онлайн-трансляцію фінального матчу Євро-2012 Іспанія-Італія, який відбувається в неділю, 1 липня, на НСК Олімпійський.

Іспанія – Італія - 4:0

Гол: Давид Сильва (14), Хорді Альба (43), Фернандо Торрес (84), Хуан Мата (87)

Попередження: Жерар Піке (25) – Андреа Барцальї (45)

Місце: Україна, Київ, стадіон НСК Олімпійський

Дата: 1 липня

Арбітр: Педру Проенса (Португалія)

Цікава статистика. Фінал Євро-2012 Іспанія - Італія в цифрах

Фінал Євро-2012: Десять причин, чому виграє збірна Іспанії

Фінал Євро-2012: Десять причин, з яких виграє збірна Італії

Початок онлайн-трансляції матчу Іспанія-Італія о 21:45 за київським часом.

Іспанія: Касильяс – Арбелоа, Піке, Рамос, Альба – Бускетс, Алонсо, Хаві – Сильва (Педро, 59), Фабрегас (Торрес, 75), Іньєста

Італія: Буффон – Аббат, Бардзальї, Бонуччі, К’єлліні (Бальдзаретті, 21) – Пірло, Маркізіо, Де Россі – Монтоліво (Мотта, 57) – Кассано (Ді Натале, 46), Балотеллі

90 +3 хвилина. Рамос намагався вже і п'яткою вразити ворота Італії!

Три хвилини залишилося зіграти на ЄВРО-2012.

87-ма хвилина. ГООООООЛ 4:0 Ну хлопці, якщо вас і таке не влаштовує, то як ще треба грати, щоб тебе називали ненудними? Торреса красиво котнув на межі офсайду вперед, Фернандо міг точно стати найкращим бомбардиром чемпіонату, але красень, віддає пас на Мату – і той вражає ворота!

86-та хвилина. Іньєста залишає поле, замість нього з’являється Хуан Мата. В якій ще команді переможець Ліги Чемпіонів може сидіти у далекому запасі і виходити, коли результат матчу вже ясний?

84-та хвилина. ГООООООЛ 3:0 Іспанія доводить рахунок до розгрому. Обріз у центрі поля, Хаві віддає пас на Торреса, Фернандо виходить на Буффона і б’є під його опорну ногу – сьогодні вже все!

82-га хвилина. Три на три виходили іспанці, але Арбелоа волів іти у розіграш і почекати, поки два захисники прибіжить назад і відберуть м’яч.

У Італії залишилося всього 10 хвилин для того, щоб забити Іспанії.

79-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Альбу чудово вивели повз захисника, але той даремно віддав пас на Педро в офсайді. А міг сам бити – і як показав перший тайм, забивати!

75-та хвилина. Заміна у складі Іспанії – Торрес замість Фабрегаса.

74-та хвилина. Педро віддав пас на Фабрегаса, Сеск подає на дальню штангу – Абате м’яч виносить!

72-га хвилина. Ді Натале забігає в офсайд.

71-ша хвилина. Хорді Альба занадто слабо віддавав пас на свого майбутнього партнера по клубу – Абате легко м’яч перехопив і віддав Буффону, а той вибив.

68-ма хвилина. Іньєста влазить у штрафний, але простріл перериває захисник.

64-та хвилина. Тримається Бонуччі за обличчя в штрафному Іспанії – влчучив Бускетс йому ліктем, але в боротьбі. Вирішує арбітр і тут пенальті не ставити.

Вдесятьох залишаються італійці зараз.

60-та хвилина. Мотта тільки вийшов, і вже лежить – тримається за стегно італієць, смикнув його на бігу і може вже й не зіграти більше ні хвилини! А замін-то і немає вже.

59-та хвилина. Заміна в Іспанії – замість Давида Сільви виходить Педро.

58-ма хвилина. Пірло подає зі штрафного, Касильяс знову відмінно грає на другому поверсі, а в атаці другим темпом Балотеллі пробиває повз ворота.

57-ма хвилина. Остання заміна у Італії – замість Монтоліво виходить Тьяго Мотта. Цікаво, опорний замість атакувального за двох голів переваги Іспанії.

56-та хвилина. З центру поля гарно кидали м’яч на вихід Ді Натале, офсайду не було, але форвард не встиг.

54-та хвилина. Іньєста гарно відпасував на Фабрегаса, м’яч від Сеска відскочив, але ж міг чисто вискочити на побачення з Буффоном.

51-ша хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Пірло класно віддав на Ді Натале, офсайду немає, і Касильяс рятує і після удару з близької відстані, і після накиду на партнера на лінію воротарського.

50-та хвилина. Балотеллі падає на розі штрафного, але арбітр і в цьому разі не поставив пенальті – вже дуже радісно впав нападник.

49-та хвилина. Обурюються прихильники Іспанії – м’яч влучає в руку Бонуччі просто в штрафному Італії, але не ставлять 11-метровий!

48-ма хвилина. Фабрегас прокатав Бальдзаретті, пробивав під рукою Буффона з гострого кута і близької відстані – рятує Джіджі, а потім захисник виносить.

47-ма хвилина. Фабрегас пробиває з-за штрафного – повз штангу.

46-та хвилина. Другий тайм стартував. Замість Кассано вийшов Ді Натале.

Свисток арбітра відправляє команди на перерву. Є про що подумати Чезаре Пранделлі.

45 +1 хвилина. Сильва пробиває з-за штрафного –Буффон спокійно приймає м'яч на груди.

45-та хвилина. Іньєста міг вирватися на оперативний простір, Барцальї довелося ціною жовтої картки рятувати ситуацію.

44-та хвилина. Кассано знову пробиває по воротах – Касильяс знову відбиває потужний удар.

43-тя хвилина. ГОООООООЛ 2:0 Ось це гол! Хорді Альба зловив Італію на контратаці! Віддав він пас на Хаві, різко помчав вперед, швидше за Усейна Болта вибіг за спини захисників, а Хаві розумно котнув м’яч саме в той момент, коли офсайду ще не було – Хорді вибіг сам на сам, і пробив повз Буффона!

38-ма хвилина. Балотеллі перегрався з Монтоліво і заряджає з далекої відстані – це зависоко!

37-ма хвилина. Іспанія припускається помилок навіть на своїй половині поля – давненько їх так не напружували.

34-та хвилина. Хаві міг класно виводити Фабрегаса сам на сам з воротарем – Бонуччі п'ятою перехопив небезпечний пас.

33-тя хвилина. Пірло пішов з м'ячем уперед, віддав пас на Абате, але Кассано першим опинився на його шляху, взяв м'яч в ноги і пробив з-за штрафного – сильно, і Касильяс кулаками парирує м'яч за штрафний.

30-та хвилина. Пірло з далекого штрафного ще раз приклався по воротам – поруч зі штангою.

29-та хвилина. Кассано! Посадив він Арбелоа на п’яту точку, і б’є відразу через ноги трьох захисників – м’яч прилітає в руки Касильяса.

27-ма хвилина. Після подачі з флангу Касильяс знімає м’яч з голови Балотеллі, а Кассано не очікував відскоку, і не зміг побігти до самотнього м’яча.

25-та хвилина. Отримує жовту картку Піке – пішов у ноги Кассано.

24-та хвилина. Протягом двох хвилин спочатку Пірло починав атаку на штрафний Італії, а потім і Хаві у своєму штрафному розмотував атаку Іспанії.

21-ша хвилина.Заміна в Італії – К’єлліні отримав пошкодження, замість нього виходить Бальдзаретті.

21-ша хвилина. Арбелоа відібрав м’яч у центрі поля, знову Алонсо відкривається на фланзі, подає – м’яч у Іньєсти, Андрес вривається у штрафний, але захисник в підкаті грає відмінно.

20-та хвилина. К’єлліні страшно обрізається у своєму штрафному, Хаві котить Алонсо на вільний простір, а той віддає пас просто в ноги захиснику.

18-та хвилина. Ще одна подача з кутового, Бардзальї переводить у воротарський, Рамос розряджає обстановку.

17-та хвилина. Після подачі з кутового Касильяс м’яч перевів за лицьову, а арбітр фіксує фол К’єлліні.

16-та хвилина. Пірло б’є з небезпечного штрафного – над девяточкою м’яч полетів.

Вперше на турнірі Італія першою пропускає – не було ще такого у них. Іспанія ж поки жодного разу не втрачала перевагу в поєдинку – якщо забивали, то вигравали.

14-та хвилина. ГООООООЛ 1:0 Іспанія відкриває рахунок! Фабрегас отримує м’яч на куті воротарського, не б’є, а тікає від К’єлліні і подає – просто на голову Давида Сільви, а той з ходу переправляє м’яч у ворота. Хоч і малий на зріст – але не дарма ж чемпіон Англії!

11-та хвилина. А ось і Касильяс змушений вибігати за штрафний, допомагаючи Піке вибити м’яч.

10-та хвилина. НЕБЕЗПЕЧНО! Фабрегас консервним ножем розкриває центр захисту Італії, стягнув на себе трьох і викотив пас на Хаві – іспанець лупить потужно і мимо.

8-ма хвилина. Хаві замахнувся на удар, та й віддав пас в центр на самотнього свого – але захисник вчасно перехопив пас, ледь не провалилися.

7-ма хвилина. Знову Рамос потрапляє в центр уваги – Хаві навішує зі штрафного, Серхіо головою лупить над поперечиною.

6-та хвилина. Серхіо Рамос пробиває зі штрафного – набагато вище воріт. Поки що на Євро прямим ударом зі штрафного забивав лише Пірло, а він грає в іншій команді.

3-тя хвилина. Ось і перший потерпілий у зоряних війнах – Абате отримав у вухо від ліктя Алонсо.

2-га хвилина. Кассано відвоював м’яч на куті штрафного, віддав на партнера, і Пірло пристрілюється – поки що по трибунах.

1-ша хвилина. Отже, матч стартував. Вирішальний матч сезону чекає на нас!

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net