Юнацька Олімпіада завершена: Україна - третя в медальному заліку

26 серпня 2010, 12:00
0
34
Володарка повного комплекту нагород плавчиха Дарина Зевіна

Зібравши урожай з 35 медалей, українська команда зайняла 3 місце в загальному медальному заліку, а за кількістю золотих нагород поступилася тільки збірним Китаю, Росії і Південної Кореї.

Сьогодні, 26 серпня, в Сінгапурі завершилися Перші Юнацькі Літні Олімпійські Ігри. Усього кілька годин тому на плавучій платформі Float&Marina Bay пройшла Офіційна церемонія закриття Ігор.

У 12-денному змаганні 3522 юнаків і дівчат у віці від 14 до 18 років збірна України, представлена 55 атлетами у 18 з 26 видів спорту, завоювала 9 золотих, 9 срібних і 15 бронзових медалей. Ще одну золоту медаль завоювала Анастасія Спас у складі міжнародної команди сучасних п'ятиборців і ще одну бронзу у складі інтернаціональної команди дзюдоїстів принесла Ксенія Дарчук.

Серед тих, хто принесли Україні золото: плавці Дарина Зевіна (100 м на спині) та Андрій Говоров (50 м вільним стилем і 50 м батерфляєм), гімнаст Олег Степко (вправи на коні, вправи на брусах), стрибун на батуті Олександр Сатін, легкоатлети Ігор Лященко (спортивна ходьба на 10 км) і Катерина Дерун (метання списа), стрілець Денис Кушніров (пневматичний пістолет, 10 м) і вже згадана Анастасія Спас.

Крім того, той же Олег Степко завоював ще й дві срібні медалі в багатоборстві та вільних вправах, а Дарина Зевіна зібрала повний комплект нагород, додавши до золота на 100-метрівці на спині срібло на дистанції 50 м і бронзу на 200 м.

Переможцями Ігор стали китайські спортсмени - 51 медаль (30-16-5), другими - росіяни - 43 (18-14-11), а четвертими - представники Кореї - 19 (11-4-4).