Український слід у кар’єрі арбітра матчу Італія - Україна

Корреспондент.net,  30 червня 2006, 09:58
0
14

У п’ятницю, 30 червня, відбудеться матч 1/4 фіналу між збірними Італії й України. Виведе команди на поле бельгійська команда арбітрів на чолі з Франком де Блекером.

Бельгійський суддя Франк де Блекер судив матчі за участю українських команд п’ять разів, починаючи з 1998 року:

26.04.1998 Чемпіонат Європи (U-17)

Хорватія - Україна 2:0

На 2-й хвилині в складі збірної України був вилучений Денис Кучері, а на 4-й збірна Хорватії відкрила рахунок з пенальті. Правда, при рахунку 0:1 був призначений пенальті у ворота хорватів, але Сергій Левченко його не реалізував.

11.06.2003

Відбірковий матч чемпіонату Європи-2004

Греція - Україна 1:0

У першому таймі при рахунку 0:0 у ворота українців був призначений пенальті, який відбив Шовковський.

"Динамо" - "Спартак" 1:1

Як видно, бельгієць, незалежно від статусу турніру, не дуже фартовий для українських команд - 4 поразки при одній нічиїй у фактично товариському матчі.

Варто зазначити, що судив де Блекер і матч української команди з італійцями, що завершився погромом команди Луческу - 4:0.

Однак, на рівні ЧС Франк де Блекер матчі за участю України не обслуговував, так що цю статистику варто лише взяти до відома, але ніяк не зводити в ранг абсолюту.

За матеріалами: Динамомания