Учасники ралі покинули Сан-Рафаель і прибули в Сан-Хуан.

Маршрут: Сан-Рафаель - Сан-Хуан

Дорожня секція: 295 км для позашляховиків і вантажівок, 292 км для мотоциклів і квадроциклів

Спецділянка: 301 км для позашляховиків і вантажівок, 373 км для мотоциклів і квадроциклів

У класі позашляховиків найшвидшим був Нані Рома, який скористався невдалим виступом головних фаворитів і очолив загальний залік  Найбільше невезіння випало на долю вчорашнього лідера Стефана Петеранселя, який поступився переможцеві спецділянки майже півгодини, що вилилося у втрату французом чотирьох позицій.

6. Жіньель де Вільє (Тойота) +26:23

У класі мотоциклів продовжує дивувати Хоан Барреда, який переміг на СУ3 і довів, що не дарма очолює загальний залік. Сіріль Депре і Марк Кома, захоплені грою в кішки-мишки, не звертають на лідерство іспанця ніякої уваги, що в перспективі може зіграти з ними злий жарт; втім, вони напевно знають, що слід робити для перемоги.

6. Давид Касте (КТМ) +22:16

У класі вантажівок попереду всіх залишилися Герард де Рой і Марсель ван Вліт, а на третю позицію піднявся Андрій Каргін, якому вдалося виграти СУ3 . Чинний переможець «Дакара» Едуард Ніколаєв фінішував з 19-хвилинним відставанням від переможця допа і випав з першої шістки.

6. Антон Шибалов (КамАЗ) +46:53

У класі квадроциклів справжнісінька сенсація. Маркос Патронеллі, що вважався головним фаворитом «Дакару», через зневоднення зійшов з дистанції і припинив боротьбу; на щастя, життя гонщика , вже доставленого в бівуак, поза небезпекою. Сходженням Патронеллі скористався Рафал Сонік, який виграв СУ3 і вийшов в лідери загального заліку.