Sport bigmir,  17 січня 2014, 13:12
0
397
Єфімова спіймана на допінгу

Неодноразовій чемпіонці світу Юлії Ефімовій може загрожувати дворічна дискваліфікація через застосування допінгу.

Допінг-проба А російської плавчихи Юлії Ефімової дала позитивний результат. У ній було виявлено заборонену речовину дегідроепіандростерон, повідомляють vedomosti.ru.

Допінг-пробу Б ще не розкривали, однак якщо результат цієї проби виявиться позитивним, то спортсменка може бути дискваліфікована на два роки.

Проба в Ефімової була взята офіцерами Всесвітнього антидопінгового агентства (ВАДА) у жовтні, коли спортсменка готувалася до змагань на короткій воді.

Варто зазначити, що Єфімова вже написала пояснювальну, де визнала, що дійсно вживала цю харчову добавку.

Російське антидопінгове агентство (РОСАДА) наразі не володіє жодною інформацією щодо виявлення в крові плавчихи Ефімової заборонених препаратів.

Єфімова є триразовою чемпіонкою світу, триразовою чемпіонкою Європи на довгій воді, семикратною чемпіонкою Європи на короткій воді, рекордсменкою світу на дистанціях 50 і 200 м брасом у короткому басейні, бронзовим призером Олімпійських ігор у Лондоні.

На своєму останньому чемпіонаті світу в 2013 році Юлія завоювала золоту медаль на дистанції 200 метрів, встановивши рекорд Росії 2.19,41. У попередньому запливі на дистанції 50 метрів брасом вона оновила світовий рекорд. У фіналі цього ж запливу Єфімова стала першою, обігравши литовську плавчиху Руту Мейлютіте.