Біатлон: Шемпп приносить Німеччини другу перемогу поспіль

Sport bigmir,  18 січня 2014, 16:59
0
122
Симон Шемпп став тріумфатором Антхольца

Другу гонку поспіль в очковій зоні фінішує молодий українець Віталій Кільчицький.

Заключна особиста гонка шостого етапу Кубка світу виявилася ще більш захоплюючою, ніж жіночий персьют. Від старту і до фінішу доля призових місць була не зрозуміла, а список претендентів на подіум змінювався, немов у калейдоскопі.

Біатлон: Хенкель завоювала для Німеччини перше золото в особистих стартах сезону

Але фініш гонки ще раз підтвердив, що справедливості у спорті місце є: Симон Шемпп, трохи засмучений вчора, що перемогу у спринті йому довелося розділити з Лукасом Хофером, сьогодні виграв другий старт поспіль - тепер без фотофінішів.

Двох інших володарів подіумних місць можна назвати сюрпризами гонки. Жан-Гійом Беатріс взагалі міг стати героєм, не промахніться єдиний раз на останній стрільбі. А Хенрік Лабелунд прорвався в трійку з десятого стартового місця, в тому числі - відігравши 10 секунд на останньому колі у ветерана норвезької збірної Уле-Айнара Бьорндалена.

Сам Уле-Айнар став автором самого вражаючого прориву дня, фінішувавши четвертим після двадцятого місця у спринті. Доповнили квіткову церемонію Арнд Пайффер і Бьорн Феррі.

Серед 50-ти учасників стартували переслідування, двоє біатлоністів зуміли вразити всі 20 мішеней: ними стали обидва представника збірної Болгарії. І за рахунок цього Красиміру Аневу вдалося утриматися в десятці найсильніших, а Володимиру Ілієву - зробити ривок з 28-го місця на 15-е.

У персьюті взяв участь і один український біатлоніст: Віталій Кільчицький у другій гонці поспіль зумів набрати кубкові очки. Сьогодні він з трьома промахами фінішував 39-м.

Лідер Кубка світу Мартен Фуркад з вантажем чотирьох штрафних кіл фінішував дев'ятим і до 121 очки збільшив свою перевагу в боротьбі за Великий кришталевий глобус над Емілем Свендсеном. На третє місце вийшов дворазовий переможець Антхольца Симон Шемпп, відстаючи від норвежця на 43 бали.

Завтра останній перед Олімпійськими іграми етап Кубка світу завершиться естафетній гонці у жінок і чоловіків.

Біатлон. Кубок світу. Антхольц. Гонка переслідування:

1. Симон Шемпп(1+0+1+0) 31:20.6

2. Жан-Гійом Беатріс(0+0+0+1) +1.5

3. Хенрік Лабелунд(0+0+2+0) +4.8

...

39. Віталій Кільчицький(0+1+1+1) +3:15.1

Дивіться фотогалерею: Набрали хід: Як українські біатлоністи на етапах кубка світу радують

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Біатлон: Шемпп приносить Німеччини другу перемогу поспіль

За матеріалами: biathlon.com.ua
ТЕГИ: биатлонКубок мира по биатлонуАнтхольцгонка преследования