Фехтування: Шемякіна повернулася на міжнародну арену

Sport bigmir,  20 січня 2014, 19:54
0
214
Шемякіна відновила кар'єру

Олімпійська чемпіонка Лондона Яна Шемякіна відновила виступи на міжнародній арені після майже річної перерви.

Своє повернення у великий спорт українка відсвяткувала сьомим місцем, зайнятим на етапі Кубка світу з фехтування на шпагах, який відбувся 16-17 січня у столиці Катару Досі.

Для потрапляння до вісімки найсильніших Шемякіна вибила з боротьби італійку Франческу Боскареллі (15:10), китаянку Анкі Ксю (15:8) і росіянку Тетяну Гудкову (15:9), а у чвертьфіналі поступилася Тіффані Герудет зі Швейцарії (11:15).

У командному турнірі, який відбувся на день пізніше, збірна України у складі Яни Шемякіної, Олени Кривицької, Анастасії Івченко та Фейби Бежури завоювала сьоме місце.

Найкраща спортсменка України вийшла заміж за тренера

В 1/8 фіналу дівчата обіграли німкень (26:22), у чвертьфіналі поступилися угоркам (40:45), далі програли шведкам (29:45) і в боротьбі за сьоме місце взяли верх над естонками (45:40).

Дивіться фотогалерею: Яна Шемякіна

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Фехтування: Шемякіна повернулася на міжнародну арену