Віта Семеренко: для мене бронза - як золото

BBC Україна,  10 лютого 2014, 09:00
0
147

Першу олімпійську медаль для України завоювала біатлоністка Віта Семеренко, яка здобула бронзу у жіночому спринті (7,5 км).

Це не тільки перша медаль для української збірної на нинішній Олімпіаді, але й перший здобуток з часів Олімпіади в Турині.

"Ця бронзова медаль для мене як золота, бо я справді не очікувала її", - заявила Віта Семеренко після гонки.

Перше місце у цьому виді здобула Анастасія Кузьміна зі Словаччини, а друге - росіянка Ольга Вілюхіна.

Валентина Семеренко у цьому ж виді посіла 12-те місце.

Ще до початку змагань спортивні оглядачі українські надії на медалі пов'язували саме з біатлоном. Українські біатлоністки Олена Підгрушна, Юлія Джима, Валентина і Віта Семеренки входять до топової групи в поточному заліку Кубка світу.

Віта Семеренко хворіла на початку сезону. Вона пропустила значну частину передсезонної підготовки, важко входила у форму, через що нині в загальному кубковому заліку йшла лише 32-ю.

Наразі Віта – бронзова призерка чемпіонатів світу 2012 і 2013 років у спринті й володарка такої ж медалі мундіалю-2011 в індивідуальній гонці.

Тепер у 28-річної спортсменки в активі і бронзова медаль Олімпіади.