Запорізький Мотор вперше вийшов в 1/8 фіналу гандбольної Ліги чемпіонів

0
203
Мотор обіграв угорців

Гандбольна команда із Запоріжжя встановила рекорд турніру.

Ще влітку для запорожців було мрією опинитися в груповому турнірі Ліги чемпіонів. Але через півроку засновник клубу В'ячеслав Богуслаєв поставив перед командою нову мету - вийти в топ-16 клубів Європи. Ще нікому з дебютантів подібне не вдавалося.

Тільки перемога запалювала Мотору зелене світло в єврокубкову весну. В гості до українців завітав лідер групи угорський Веспрем. Поважні гості достроково стали переможцем групи А і приїхали в Харків, де Мотор проводив домашні ігри, в полегшеному складі. Тим не менш, після фінального свистка переможного матчу з Веспремом (26:22) очі наших гандболістів блищали, немов у дітей в магазині іграшок.

"Матч розвивався нелегко, але в кінцівці, особливо в останні 15 хвилин гри, наші гравці проявили характер, - резюмував після поєдинку головний тренер Мотора Сергій Бебешко. - А наш воротар відбив дуже багато важких м'ячів, які повинні були завершитися голами. На мій погляд, саме Веспрем буде одним з реальних претендентів на перемогу в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів".

В останній раз в 1/8 фіналу український клуб пробивався дев'ять років тому. У сезоні-2004/2005 так далеко дістався запорізький ЗТР. Йому ж належить і максимальна планка в Лізі чемпіонів - вихід у чвертьфінал (1998/1999, 1999/2000).

Жеребкування плей-офф Ліги чемпіонів відбудеться у вівторок, 25 лютого, у Відні о 13:00 за київським часом. Суперником Мотора стане гранд європейського гандболу. Чи переможець групи іспанська Барселона, або тріумфатор групи В німецький Кіль. Чи переможець групи D, який буде визначений сьогодні ввечері (німецькі Гамбург або Фленсбург).

Дивіться фотогалерею: Мотор вийшов у 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Запорізький Мотор вперше вийшов в 1/8 фіналу гандбольної Ліги чемпіонів

За матеріалами: vz.ua/