0
138
Феттель з п'ятої спроби виграв спортивний Оскар

У Куала-Лумпур відбулася церемонія нагородження найкращих спортсменів світу Laureus World Sports Awards.

Німецький пілот Формули-1 Себастьян Феттель, що виступає за команду Red Bull, отримав премію Laureus World Sports Awards, яку часто називають спортивним Оскаром, ставши переможцем у номінації "спортсмен року".

Феттель уже вп'яте номінується на премію, але лише зараз став лауреатом. Зазначимо, що у 2013 році німець достроково завоював четвертий титул чемпіона світу у Формулі-1.

"Спортсменкою року" стала 18-річна американська плавчиха Міссі Франклін, яка минулого року стала першою в історії плавчихою, що завоювала шість золотих медалей на чемпіонаті світу.

Мюнхенська Баварія стала володарем премії у номінації "Команда року". Торік Баварія виграла чемпіонат і Кубок Німеччини, а також Лігу чемпіонів і клубний чемпіонат світу. Уже цього року німецький клуб має всі шанси повторити досягнення - 25 березня команда Хосепа Гвардіоли достроково виграла чемпіонат Німеччини.

У номінації "Прорив року" премія дісталася молодому іспанському мотогонщику Марку Маркесу з команди "Хонда". У листопаді Маркес у віці 20 років став наймолодшим чемпіоном MotoGP, завоювавши титул за підсумками дебютного сезону у престижному класі.

Ще один Оскар для Іспанії виграв тенісист Рафаель Надаль, який перебуває зараз на першому місці світового тенісного рейтингу. Надаль став переможцем у номінації "Повернення року".

Дивіться фотогалерею: Німецька машина: Як Баварія достроково своє чемпіонство оформила (ФОТО)

ТЕГИ: Рафаэль НадальОскарБаварияСебастьян Феттельспортивный Оскар