Ліга чемпіонів: "Атлетіко" і "Баварія прорвались у півфінал

BBC Україна,  10 квітня 2014, 09:20
0
102

Мюнхенська "Баварія" і мадридський "Атлетіко" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів. У чвертьфінальних матчах "Баварія" виграла у "Манчестер Юнайтед" , а "Атлетіко - в "Барселони".

Мюнхенська "Баварія" і мадридський "Атлетіко" вийшли у півфінал Ліги чемпіонів.

У чвертьфінальних матчах "Баварія" виграла у "Манчестер Юнайтед", а "Атлетіко - в "Барселони".

Надії "Манчестер Юнайтед" реабілітувати себе в Європі за невдалий виступ у цьому сезоні в англійській Прем'єр-лізі були зруйновані у другому таймі матчу в Мюнхені, в якому "Баварія" забила у їхні ворота три голи.

Після нічиєї на "Олд Траффорді" підопічні Девіда Моєса не втрачали надій здолати грізну "Баварію" в гостях, і коли Патрік Евра на початку другого тайму відкрив рахунок, здавалося, що перемога вже близько.

Але господарі поля зрівняли рахунок вже через дві хвилини. Маріо Мандзукіч на 59-й хвилині матчу головою відправив м'яч у ворота манчестерців. Томас Мюллер на 67-й хвилині вивів "Баварію" вперед, а ще через десять хвилин нападник чемпіона Німеччини Ар'єн Роббен поставив переможну крапку в цьому матчі.

Рахунок за підсумками двох поєдинків у цьому чвертьфіналі - 4:2 на користь " Баварії". Володар кубка Ліги чемпіонів минулого сезону сповнений рішучості повторити свій успіх.

В іншому чвертьфіналі зустрічалися дві іспанські команди: "Атлетіко" на своєму полі в Мадриді приймав "Барселону". Їхній перший матч завершився нічиєю 1:1.

У матчі-відповіді "Атлетіко" грав без свого лідера нападу Дієго Кости, але грати в гостях проти "Атлетіко" важко: на своєму полі команда програла в цьому сезоні лише один матч - гру з мадридським "Реалом" на Кубок Іспанії.

Господарі поля відкрили рахунок вже на початку матчу. На п'ятій хвилині відзначився Коке. На початку зустрічі "Атлетіко" грав настільки потужно, що рахунок міг бути зовсім іншим: господарі поля тричі потрапили в штангу.

На початку другого тайму "Барселона" ледь не зрівняла рахунок, але удар Неймара відбив воротар "Атлетіко" Тібо Кортуа.

Підсумок матчу - 1:0 на користь "Атлетіко" , який вперше за 40 років вийшов у півфінал найпрестижнішого європейського футбольного турніру.

Попередні півфіналісти

У вівторок в чвертьфінали пробилися лондонський "Челсі" і мадридський "Реал".

"Реал" за сумою двох зустрічей 1/4 фіналу переміг дортмундську "Боруссію", а "Челсі" - французький "Парі Сен-Жермен".

У матчі-відповіді чвертьфіналу "Реал" поступився " Боруссії" в Дортмунді з рахунком 0:2. Але перша зустріч цих команд в Мадриді завершилася перемогою "Реала" з рахунком 3:0.

Що стосується "Челсі", то він переміг із рахунком 2:0 у Лондоні, хоча раніше, граючи в гостях, програв 1:3. Додаткова перевага у британського клуба утворилася саме за рахунок гола, забитого на виїзді.

Драматизму цьому протиборству додало те, що свій другий переможний гол у Лондоні "Челсі" забив незадовго до фінального свистка.

Жеребкування півфіналів Ліги чемпіонів відбудеться 11 квітня.

Самі півфінали відбудуться: 22-23 та 29-30 квітня.