Шахтар переміг Таврію й наблизився до чемпіонства

BBC Україна,  23 квітня 2014, 23:45
0
18

У середу відбулися перші матчі перенесеного через події на Євромайдані 20 туру Прем'єр-ліги України з футболу.

В донецьку "Шахтар" переміг "Таврію" з Сімферополя із мінімальною перевагою 2:1.

Підопічні Мірчі Луческу ще в першому таймі провели два м'ячі, на що кримчани зуміли відповісти у другій половині гри лише одним голом.

Львівські "Карпати" в Луганську до 80 хвилини вели в рахунку на два м'ячі, проте в кінці матчу команда пропустили стільки ж, то ж матч закінчився унічию 2:2.

"Севастополь" вдома розгромив запорізький Металург з рахунком 5:0.

Решта матчів 20 туру відбудуться у четвер. Поєдинки чергового 27 туру чемпіонату України з футболу відбудуться вже в неділю 27 квітня.

Наразі турнірну таблицю очолює донецький "Шахтар" з 56 очками, наступним іде дніпропетровський "Дніпро", що має на шість очок менше, проте у дніпрян у запасі ще дві гри.

Саме ці дві команди розіграють між собою золоті медалі в останніх трьох турах Прем'єр-ліги.