Чемпіонат світу з футболу: росіяни і корейці зіграли внічию

BBC Україна,  18 червня 2014, 09:16
0
78

Нічиєю закінчився для Росії матч зі збірною Південної Кореї на Чемпіонаті світу з футболу. Бельгія у двобої з Алжиром свою перемогу вирвала, а гра Мексики і Бразилії закінчилась сухою нічиєю.

Нічиєю закінчився для Росії матч зі збірною Південної Кореї на Чемпіонаті світу з футболу в Бразилії.

Бельгія у двобою з Алжиром свою перемогу вирвала, а гра Мексики і Бразилії закінчилась сухою нічиєю.

Росія - Південна Корея: помилка воротаря

Збірна Росії з футболу зіграла внічию 1:1 з Південною Кореєю у своєму першому матчі на чемпіонаті світу в Бразилії.

На гол корейця Лі після грубої помилки воротаря Ігоря Акінфєєва росіяни відповіли точним ударом Олександра Кержакова за 16 хвилин до кінця зустрічі.

Перший тайм зустрічі Росія - Південна Корея був не дуже динамічним, але відзначився більш активними атаками корейської збірної. Росіяни робили багато передач назад у бік захисників чи поперек поля в спробах розіграти позиційну атаку, але втілити в життя схеми Фабіо Капелло до перерви їм не вдавалося.

Другий тайм запам’ятався небезпечним ударом російського футболіста Файзуліна майже з центра поля, після чого голкіпер корейців насилу перевів м'яч на кутовий.

Через кілька хвилин ударами з дальньої дистанції відповіли корейці Лі та Кі, але голкіпер Акінфєєв з ними не без зусиль впорався.

На 68-ій хвилині Акінфєєв припустився грубої помилки, не зумівши відбити удар Лі Кин Хо. М'яч пройшов крізь рукавички Акінфєєва.

Відразу після цього наставник збірної Росії провів дві заміни, випустивши Кержакова і Денисова. І Кержаков практично першим дотиком зрівняв рахунок на 74-й хвилині.

Останні хвилини пройшли в сумбурних атаках обох збірних, але вирвати перемогу жодній з них не вдалося.

Бельгія - Алжир: Бельгія вирвала перемогу

В іншому матчі групи Н збірна Бельгії перемогла Алжир з рахунком 2:1. Бельгійці, яких багато експертів зараховують до "тіньових" фаворитів турніру, несподівано опинилися в ролі тих, хто був змушений відіграватися.

За фол з боку Яна Фертонгена був призначений пенальті, який реалізував алжирець Софьян Фегулі.

Підопічним Марка Вільмотса не вдавалося відігратися до 70-ї хвилини, коли гучна сенсація почала набувати реальних обрисів, але спочатку гравець "Манчестер Юнайтед" Маруан Феллаїні зрівняв рахунок.

На 80-й хвилині Дріс Мертенс з італійського "Наполі" забив переможний для бельгійців другий гол.

Бразилія - Мексика: суха нічия

Підопічні Луїса Феліпе Сколарі так і не змогли здолати оборону збірної Мексики.

Фаворитами зустрічі виглядали господарі змагання, проте мексиканці попсували їм нерви.

Команда Мігеля Еррери почала гру активно, перекривши всі зони і не пускаючи господарів на свою половину поля.

Проте бразильці повернули гру в потрібне їм русло, перехопивши ініціативу.

У першому таймі бразильці зуміли створити два серйозних гольових моменти.

У другому таймі автором найсерйознішої атаки знову став бразилець - півзахисник Шахтаря Бернард. Голкіперу збірної Мексики Родрігесу в останній момент вдалося перехопити м’яч.