Збірна України вдало стартувала на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики

Sport bigmir,  21 червня 2014, 18:58
0
165
Андрій Проценко зайняв перше місце у стрибках в висоту

Субота, 20 червня, видалася вдалою для українських спортсменів на командному чемпіонаті Європи з легкої атлетики.

Наш Андрій Проценко посів перше місце у стрибках у висоту, а Ганна Рижикова була швидша за всіх у бігу на 400 метрів з бар'єрами.

Ганна Гацько-Федусова стала другою у метанні списа, друге місце дісталося Ользі Саладусі, яка бере участь у потрійному стрибку.

Українка Ольга Ляхова в забігу на 800 метрів посіла третє місце. Також на третій сходинці, але в бігу на 400 метрів, фінішувала Ольга Змеляк.

Відзначимо, що після першого дня збірна України посідає шосте місце в командному заліку Суперліги. За підсумками 21 виду нашим атлетам вдалося набрати 139 очок.