Чемпіонат світу з футболу 2014: Хроніка одинадцятого дня

Sport bigmir,  23 червня 2014, 08:30
0
540

СПОРТ bigmir)net провів онлайн одинадцятого дня подій на Чемпіонаті світу 2014 в Бразилії.

03:00 Ну а третій матч вечора, який став останньою грою другого туру, подарував дуже яскраве видовище і чудову інтригу. Португалія першою відкрила рахунок, потім пропустила, а в кінці гри зовсім поставила себе на край прірви. Якби гра завершилася поразкою, то команда Роналду достроково оформила б виліт з чемпіонату світу. Але за хвилину до фінального свистка точний навіс Роналду знайшов голову його партнера, і Португалія залишила собі шанси на вихід в плей-оф.

США - Португалія - 2:2

Гол: Джермейн Джонс (64), Клінт Демпсі (81) - Нані (5), Сільвестр Варела (90+5)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: США – Португалія - 2:2 Відео голів матчу

00:00 У другому матчі цієї групи все було вирішено вже в першому таймі - Алжир відвантажив Кореї три голи за перші 45 хвилин гри та в подальшому дозволив собі трохи розслабитися. Тепер команду чекає гра проти Росії, де їх може влаштувати навіть нічия.

Південна Корея - Алжир - 2:4

Гол: Сон Хин Хв (50), Ку Джа Чхоль (72) - Іслам Слимани (26), Рафік Халиш (29), Абдельмумене Джабу (38), Ясін Браїмі (62)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Південна Корея – Алжир - 2:4 Відео голів матчу

21:00 Завершилася перша гра вечора. Бельгія на останніх хвилинах забила вирішальний гол і вирвала перемогу у Росії. Команда Марка Вильмотса вже забезпечила собі місце в плей-оф.

Бельгія - Росія - 1:0

Гол: Дивок Ориджи (88)

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ ВІДЕО ГОЛІВ МАТЧУ: Бельгія – Росія - 1:0 Відео голів матчу

18:05 Стали відомі стартові склади Бельгії та Росії. Залишилася всього година до матчу.

17:30 Все менше часу залишається до матчу Бельгії та Росії. Півзахисник збірної Бельгії Эдан Азар зізнався, що хвилюється перед грою. Цікаво, а Ігор Акінфєєв що відчуває сьогодні?

16:00 Пропонуємо вам подивитися на футболісток, які зіграли свою версію матчу Німеччина - Гана

15:00 Гравець збірної Гани Саллі Мунтарі ходив вулицею і роздавав гроші біднякам. Як це було - дивіться відео:

14:00 Вболівальник збірної Боснії та Герцеговини тяжко переживає поразку своєї команди

twitter.com

12:50 Тренер збірної Іспанії Вісенте дель Боске відправив з тренування Сеска Фабрегаса. Негаразд щось у іспанському королівстві.

11:30 Пропонуємо Вашій увазі найкращі фотографії уболівальників з вчорашніх матчів:

11:25 Представляємо вам героя і невдаху вчорашнього дня

11:20 Сьогодні на ЧС-2014 нас чекають останні ігри другого туру:

Бельгія - Росія - 19:00

Південна Корея - Алжир - 22:00

США - Португалія - 01:00

Далі все буде набагато цікавіше, з понеділка вирішальні ігри.

11:15 Німеччина і Гана видали чудовий другий тайм, влаштувавши яскраву перестрілку.

Аргентина – Іран - 1:0 Відео голів матчу

Німеччина – Гана - 2:2 Відео голів матчу

Нігерія – Боснія і Герцеговина - 1:0 Відео голів матчу

11:10 Доброго ранку, любі наші читачі! За підсумками вчорашнього дня збірна Аргентини забезпечила собі місце в плей-оф, Боснія і Герцеговина вилітає, а Іран ледь не встояв проти команди Мессі

Чемпіонат світу з футболу 2014: Хроніка десятого дня (фото, відео)