Франція і Німеччина виходять в 1/4 фіналу: Хроніка ЧС-2014 30 червня

Sport bigmir,  1 липня 2014, 08:30
0
308

СПОРТ bigmir)net провів онлайн дев'ятнадцятого дня подій на Чемпіонаті світу 2014 в Бразилії.

01:40 Завершилася гра Німеччини та Алжиру. Перші 90 хвилин команди соромилися, зате в додатковий час влаштували ураган на полі, забивши відразу тричі. Ну а перемогла, як завжди, Німеччина.

23:00 Починається матч Німеччина - Алжир, а наш онлайн дня підходить до кінця. До завтра!

22:58 Оптимістичний уболівальник збірної Алжиру

vk.com

22:50 Франція – Нігерія - 2:0 Відео голів матчу 1/8 фіналу

22:30 FIFA не застосує санкції до півзахисника збірної Голландії Ар'єна Роббена, який зізнався, що симулював в одному з епізодів у матчі зі збірною Мексики.

21:44 Голландський півзахисник Ар'єн Роббен публічно зізнався у своїй симуляції в матчі з командою Мексики.

21:28 У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу з футболу 2014 збірна Франції в кінці матчу дотиснула Нігерію (2:0) і вийшла в чвертьфінал.

20:53 ФІФА оштрафувала Федерацію футболу Алжиру (АФФ) на 50 тисяч швейцарських франків за використання вболівальниками лазерних вказівок під час матчу з Росією (1:1) в завершальному матчі групового етапу чемпіонату світу

20:26 Термінова новина! У Донецьку замінували домашній стадіон Шахтаря

19:40 "Ми повинні пройти через страждання", - Марсело. Захисник збірної Бразилії Марсело дав коментар щодо матчу 1/8 фіналу проти Чилі, який був зіграний у суботу, 28 червня

19:00 Пропонуємо разом з нами стежити за матчем Франція - Нігерія.

18:42 Гравці збірної Аргентини Ліонель Мессі, Анхель Ді Марія і Гонсало Ігуаїн після тренування відпрацьовували удари з пенальті. Ось так збірна Аргентини готуватися до матчу з командою Швейцарії.

18:01 Вгадайте, хто це на фото внизу?

vk.com

17:32 30 червня на чемпіонаті світу в Бразилії відбудуться чергові два матчі 1/8 фіналу. Представляємо вашій увазі наш анонс: Африканські аутсайдери проти європейських грандів

16:46 СПОРТ bigmir)net продовжує вести свою рубрику на час чемпіонату світу Сексуальна підтримка. Цього разу ми представляємо вашій увазі дівчину Андре Шюррле Монтану Йорку:

15:55 Під час вчорашнього матчу з Мексикою вже на 9-й хвилині Найджел де Йонг залишив поле і тепер основний півзахисник збірної Голландії ризикує пропустити залишок ЧС-2014.

15:25 Незважаючи на Рамадан, футболістам Алжиру дозволили поснідати перед матчем з Німеччиною

14:50 Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам не будує далекосяжних планів на ЧС-2014, заявивши, що зосереджений на сьогоднішньому матчі з Нігерією і дуже боїться спеки на матчі.

14:15 Картинне падіння Ар'єна Роббена на останніх хвилинах матчу з Мексикою породило масу демотиваторів:

13:45 Футболістів Південної Кореї закидали ірисками в аеропорту після прильоту з ЧС-2014

13:15 Кожен день на чемпіонаті світу своїми яскравими вбраннями нас радують вболівальники. Представляємо вашій увазі чергову добірку фанатів зі вчорашнього дня:

12:45 Одним з героєм чемпіонату світу став воротар збірної Мексики Очоа, який зараз у статусі вільного агента стає трансферною метою багатьох європейських клубів, але вболівальник у Франції готовий продати будинок і сім'ю, щоб зберегти Очоа в Аяччо

12:25 Найбільш спірним моментом вчорашнього дня стало призначення пенальті у ворота Мексики. Нападаючий збірної Мексики ось вважає, що пенальті на Роббена не було

12:00 Добрий день, наші читачі. Сьогодні в розкладі чемпіонату світу чергові два матчі 1/8 фіналу - Франція-Нігерія і Німеччина-Алжир. Поки що лише одна європейська команда пробилася до списку учасників чвертьфіналу ЧС-2014, тому ми сподіваємося, що за честь Європи постоять фаворити зустрічей Франція і Німеччина.

Зазначимо, що переможці сьогоднішніх матчів зустрінуться між собою у п'ятницю, 4 липня.

А поки що дивіться найкращі фото вчорашніх матчів. Як відомо, Голландія на останніх хвилинах выбрвала перемогу у Мексики, а Коста-Рика в серії пенальті переграла Грецію.

Дивись також: Нідерланди– Мексика - 2:1 Відео голів матчу 1/8 фіналу

Дивись також: Коста-Рика – Греція Відео голів матчу 1/8 фіналу